Youtube ReVanced Geliyor ! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama

Youtube ReVanced Geliyor ! İşte Detaylar

0

Youtube Vanced, Google mağazalar uygulamasından kaldırıldıktan sonra bir de zararlı içerik olarak eklenmiştir. Fakat uygulama artık Youtube ReVanced olarak hayatımıza giriyor.

Youtube şirketinin geçtiğimiz yıllarda hizmete sunmuş olduğu ücretli abonelik sistemi ile uygulamayı kullanan kullanıcılara reklamsız bir deneyim yaşatıyordu. Videoları kaydetme ve daha sonrasında çevrimdışı izleme gibi özellikleri de içerisinde bulunduruyordu. Bu özelliklerinin yanında Youtube Music uygulaması gibi uygulamalarda yer alıyordu.

Fakat Youtube Vanced ismiyle piyasaya sürülen bu uygulama, benzer bir kaç özelliği ücretsiz hizmete sunduğu için Google tarafından Mağazalar uygulamasından çıkarılmıştır. Google bu kararın ardından bu uygulamayı zararlı içerik olarak listeye ekledi. Günümüzde ise bu uygulama ReVanced ismi ile piyasaya geri dönüyor.

Youtube Vanced Geri Dönüyor !

youtube-revanced-geliyorSon yıllarda Google’ın Youtube’a açmış olduğu savaşta, uygulamanın mağazalardan kaldırılması ve tüm sosyal medya platformlarında da zararlı içerik olarak eklenmesinden sonra Vanced uygulaması büyük bir kullanıcı kaybı yaşadı. Büyük bir kullanıcı kaybı yaşayan bu uygulama yakın gelecekte kapatılacak gibi duruyor. ReVanced isimli yeni çıkacak olan bu uygulama Vanced mirasını devam ettirecek gibi duruyor. Uygulamanın açıkladığı bilgilere göre Vanced uygulaması ile bir alakaları yok. Hatta uygulama bir çok kişinin heyecanla beklediği bazı özellikleri getirmeyebilir. Şu an Vanced uygulamasını kullanan kişiler uygulamanın kapanması durumunda oluşacak bu yeni uygulamaya geçiş yapmayı hedefliyor.

Şimdiye kadar ne Youtube kanadından ne de Google kanadından bu uygulamaya dair resmi bir açıklama yapılmadı. Yeni çıkacak olan bu uygulamanın Google Mağazalarda yayınlanıp yayınlanmayacağı ise hala belirsiz. Vanced uygulaması her ne kadar tüm platformlarda zararlı olarak gösteriliyorsa da kullanıcılar tarafın hala; indirilip kullanılmakta.

ReVanced uygulamasının geliştiricileri, uygulamanın Vanced uygulamasına göre çok daha gelişmiş olduğunu kullanıcılara iletiyorlar. Bu yenı yazılım ile kullanıcıların artık 3.taraf bir dosya ile işlem yapmalarına gerek; kalmayacağını ifade ettiler. Uygulamanın Türkçe dahil 26 dil ailesini destekleyeceği iddiaları da bir gerçek.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Android Kullanıcılarına Büyük Müjde ! Emojiler Açılıyor !

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları burdan bize sorabilirsiniz..

Youtube Revanced

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?