Yemeksepeti Hem İsmini Hem de Logosunu Değiştiriyor !
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama

Yemeksepeti Hem İsmini Hem de Logosunu Değiştiriyor !

0

Yemeksepeti İsim Logo Değişikliği 

Ülkemizde en popüler online yemek ve market uygulaması olarak gösterilen Yemeksepeti, Banabi platformunun ismini ve logosunu değiştireceğini açıkladı. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

2001 yılından bugüne kadar hizmet vermeyi başaran Yemeksepeti, klasikleri değiştiremeye devam ediyor. Bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetlerin sayısını ve çeşidini arttıran firma, yemek siparişlerine ek olarak banabi uygulamasıyla evlerin market alışverişini de gerçekleştiriyordu.

2019 yılında Yemeksepeti içerisinde hizmet vermeye başlayan Banabi, günümüzdeki popülerliğini git gide arttırmaya devam ediyor. Fakat egirişim‘in yapmış olduğu habere göre ünlü market platformu hem ismini hem de logosunu değiştiriyor.

Yemeksepeti İsim ve Logo Değişikliğine Gidiyor !

yemektesepeti-ismini-değiştirdi-yemeksepeti-market

Ülkemizin 58 ilinde hizmet veren Banabi, ismini Yemeksepeti Market olarak değiştirecek. Sadece ismi ile kalmayıp logosunu da değiştirme kararı alan şirket, ürün çeşitliliğini de bu sayede arttıracak.

2 Mayıs’tan itibaren Yemeksepetinin web sitesinde görülecek olan isim ve logo değişikliği; 11 Mayıs tarihinde Android, 15 tarihinde ise İOS’ta platformlara yansıyacaktır. Yeni isim ve logonun 24 Mayıs’ta tüm platformlarda değişeceği de açıklanmıştır.

Diğer bir yerli alternatif Getir ile kıyasıya rekabet içerisinde olan şirket; bu logo ve isim değişikliğinden sonra daha da göze batmayı ve pazar payını yükseltmeye çalışıyor. Yaşanılacak bu değişimin ise hem rekabete hem de pazar payının ne dereceğe; arttıracağı şimdilik merak konusudur.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bize görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

En Hızlı Android Telefonlar Belli Oldu ! Güncel

Yemeksepeti İsim Logo Değişikliği 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?