Yapay Zeka Destekli Opera One Tanıtıldı !
  1. Ana Sayfa
  2. Web

Yapay Zeka Destekli Opera One Tanıtıldı !

0

Geçtiğimiz dönemlerde oyuncular için özel olarak çıkarttığı GTX tarayıcısını duyuran Opera, yeni tarayıcısını kullanıcıları için tanıttı. Yapay zeka desteği ile birlikte çıkan Opera One, kullanıcılarının verimliliğini arttırmayı hedefliyor.

Opera Yapay Zeka Destekli Tarayıcısını Tanıttı

Şirket, yeni geliştirdikleri tarayıcıda kenar ve adres çubuklarında gelecekte piyasaya sürülecek yapay zeka özellikleri için yer ayırdıklarını duyurdu. Bu yeni tarayıcı, kullanıcıların açmış oldukları web sitelerini içeriklerine göre otomatik ve sezgisel olarak gruplara ayırma özellikleri ile birlikte geliyor.

Opera yetkilileri, tarayıcıyı kullanırken oluşan kafa karışıklığını azaltmaya ve verimliliği arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladılar.

Bu konu hakkındaki araştırmalarını sürdüren Opera, kullanıcıların artan sekme sayısından oldukça rahatsız olduklarını ve tarayıcının onlar için daha fazla özelliğe sahip olması gerektiğini açıkladı. Tarayıcı, kendi başına sekme adacıkları oluşturabilecek bir şekilde tasarlanırken, kullanıcılar isterlerse sayfaları manuel bir şekilde de açabilecek.

Opera One Nasıl Kullanılacak ?

opera one nasıl kullanılır ?

Bu yeni tarayıcıyı kullanan kişiler web sitelerini sürükleyip bırakabilir veya sekme oluştur seçeneğine sağ tıklamadan önce CTRL tuşuna basarak ve gruplandırmak istedikleri web sitelerine tıklayarak yeni bir ada oluşturabilirler. Sekme adaları seçeneğine ek olarak Opera One, varsayılan olarak etkinleştirilmiş ChatGPT, ChatSonic ve diğer ünlü yapay zeka uygulamaları ile birlikte gelecektir.

Bu yapay zeka destekli yeni tarayıcının önümüzdeki bir kaç ay içerisinde tamamen kullanıcı deneyimine sunulması beklenmektedir.

Bitcoin’de Halving Nedir ? Detaylara bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?