Wordpress, Uygun Fiyatlı Yeni Paketini Tanıttı ! .com Hediye !
  1. Ana Sayfa
  2. Web

Wordpress, Uygun Fiyatlı Yeni Paketini Tanıttı ! .com Hediye !

0

Wordpress Starter Paketi 

Dünyada en çok kullanılan internet sitesi oluşturma platformlarından birisi olan Wordpress, bugün çok da gelişmiş özelliklere ihtiyaç duymayanlar için yeni uygun fiyatlı paketini tanıttı. Bu yeni çıkan paket .com uzantısının yanı sıra Pro pakette bulunan bazı özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

İlk kez web sitesi oluşturanlardan profesyonellere ve şirketlere kadar birçok kullanıcının tercih ettiği platform olan Wordpress, bugün itibariyle ilk kez web sitesi oluşturanlar ve çok da fazla özellik istemeyenler için çok değerli olan yeni paketini kullanıcıların beğenisine sundu. Wordpress platformunun uygu fiyatlı yeni paketi, ücretsiz ve pro paketleri arasındaki eksiği kapatır nitelikliydi.

Wordpress platformu tarafından paylaşılan açıklamaya göre tanıtılan ‘Starter Paketi‘, kullanıcılara sınırsız trafik sunabilen Wordpress Hostingi sağlayacaktır. Bununla birlikte yeni paket kullanıcılara 1 yıl boyunca kullanabilecekleri .com uzantısını ücretsiz verecek. Yeni pakette kullanıcılara verilecek olan özellikler ise şu şekilde olacaktır ;

Wordpress Starter Paket Özellikleri !

wordpress-starter-paketi-özellikleri-nedir

  • 1 yıl boyunca ücretsiz .com uzantısı
  • 6 GB depolama alanı
  • Bağışlar için Donations Form
  • İçeriklerin pazarlanması için Premium Content
  • Abonelikler ve ödemeler için Payment butonu
  • Sınırsız trafik özelliği
  • 3 ay boyunca kullanılan profesyonel e-posta

Yeni Paketin Fiyatı !

Yeni çıkan Wordpress Starter Paketi, ülkemizde de yerel fiyatlandırmalar ile kullanıma açılmıştır. Bu yeni planın aylık ücreti ise 70TL/ay olarak hesaplandı. Wordpress platformunun bugüne kadarki tek ücretli paketi olan Wordpress Pro ise 170TL/aylık olarak belirlenmektedir. Wordpress’in Pro paketi Starter’a ek olarak 50GB depolama alanı, sınırsız Wordpress eklentisi, WooCommerce, sosyal medya araçları, reklamların kaldırılması, reklamlardan para kazanma ve otomatik site yedeklemesi gibi profesyonel özellikler barındırmaktadır.

Peki sizin bu konu hakkındaki hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Hosting Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?