WiFi Şifre Kırma Nasıl Yapılır ? 2022 Güncel Bilgi
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
Trendlerdeki Yazı

WiFi Şifre Kırma Nasıl Yapılır ? 2022 Güncel Bilgi

0

Telefondan Wifi Şifresi Öğrenme Yolları 2022

WiFi Şifre Kırma 

Günümüzde en çok kullandığımız ve zaman geçirdiğimiz şey kuşkusuz internettir. Günün her saatinde her nerede olursanız olun akıllı cihazlarınız yada tabletleriniz ile internete bağlanıp zamanınızı değerlendire biliyorsunuz. Peki internet paketinizin bittiği durumlarda ne yapacaksınız ? Size göstereceğimiz WiFi şifre öğrenme yolları ile çevrenizdeki WiFi’lara bağlanarak internette zaman geçirmeye devam edebileceksiniz. Peki bu nasıl olacak ? Gelin birlikte inceleyelim.

WiFi Şifre Kırma Yolları Nelerdir ?

İnternet kullanımının her geçen gün artmasıyla birlikte kullanıcılarında internet arayışı aynı oranda artmıştır. Akıllı cihazlarınızın WiFi özelliğini açtığınızda çevrenizde pek çok şifreli modem olacağını fark edeceksiniz. Peki bu şifreli modemlere nasıl ulaşabiliriz ?

WiFi şifresi bulma gibi konularda bizlere yardımcı olan bir uygulamayı sizlere göstermek istiyoruz. Bu uygulama bizlere çevremizdeki WiFi’ların şifrelerini göstermekte yardımcı oluyor. Uygulama sayesinde çevremizdeki pek çok modemin şifresine ulaşabileceğiz. Bu Wifi şifre göstericiyi rootsuz bir şekilde yapabilmektesiniz.

Wifi Şifre Kırma Uygulamasının Kullanımı Nasıl ?

Uygulamayı indirip ve girdikten sonra konumunu da açın. Daha sonra size yakın yerlerdeki pek çok wifinin şifresini görebileceksiniz. Wifi şifre gösterme ve Wifi şifre kırma gibi hizmetleri de rootsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Bu yol ile birlikte her nerde olursanız olun internete erişim sağlayacaksınız.

Bu uygulama bazı durumlarda yakınınızın yada komşunuzun WiFi adreslerini göstermiyor. Fakat çoğu zamanda sizde istediğiniz modeme rahatlıkla bağlanabileceksiniz. Uygulamanın %80 oranla çalıştığını da sizlere bildirelim.

iPhone Telefonlardan WiFi Şifresi Öğrenmek

wifi-şifre-kırma-nasıl-yapılır

Hiçbir işlem yapmadan direkt iPhone üzerinden şifre öğrenmek pek mümkün değil. Bundan dolayı yapmamız gerek işler ilk olarak modem arayüzüne yada iCloud zincirine bağlanmış olacak.

Wifi Şifre Kırma Uygulamasını Nasıl İndiririz ?

Uygulamayı Android Telefonunuza İndirecekseniz : Wifi Şifre Kırma Uygulaması Android 

Uygulamayı İOS Telefonunuza İndirecekseniz : Wifi Şifre Kırma Uygulaması İOS 

Bu paketi indirmeden önce mutlaka ön sözleşmeyi okuyunuz. Bu hizmeti kullanmanız taktirde yazan koşullardan sorumlu kabul edilirsiniz. Uygulamanın her Android ve İOS sürümünde çalışmadığını da yine sizlerle paylaşalım.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Wi-Fi Tarih Oluyor ! Li-Fi Nedir, Nasıl Kullanılacak ?

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?