WhatsApp’tan Artık Kendimize Mesaj Atabileceğiz !
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp’tan Artık Kendimize Mesaj Atabileceğiz !

0

WhatsApp, Kendimize Mesaj Atabileceğimiz Özellik Getiriyor !

WhatsApp Kendine Mesaj Atma 

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kendine mesaj gönderme özelliğini test ediyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

WhatsApp kullanan kullanıcılar, genellikle telefonlarının not defteri yada benzeri bir uygulamasını kullanmak yerine engel attıkları kişiyi not defteri olarak kullanıyorlar. Not defteri yada benzeri bir uygulama yerine sık kullanılan WhatsApp’a girmek kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor. Popüler mesajlaşma uygulaması da tam bu konu ile alakalı yeni özelliğini kullanıcılarının deneyimlerine sunmadan önce test ediyor. Peki çıkarılacak olan bu özellik nedir ve nasıl kullanılacak ?

WhatsApp Kendine Mesaj Atma Nasıl Olacak ?

WhatsApp, globalde tam tamına 3.71 milyar kullanıcı ile en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması unvanını elinde bulunduruyor. Mesajlaşma uygulaması kullanıcı deneyimini arttırmak ve rekabet için platformda sık sık güncellemeler gerçekleştiriyor. WABetalınfo da blogundan yazdığı yazıya göre WhatsApp kullanıcılarının kendilerine mesaj atabileceği yeni özelliğini test ettiklerini duyurdu.

Henüz test aşamasında olan bu özellik aynı karşı tarafa mesaj atıyor gibi çalışacak. Yani WhatsApp uygulamasında kişiler kısmında hesap sahibinin de ismi yazacak. Fakat bu özellik henüz test aşamasında olduğu için kişiler listenizde kendi adınızı göremezsiniz.

whatsapp-kendine-mesaj-atma-nasıl-olur

Kendine mesaj gönderme özelliği hem Android hem de İOS işletim sistemlerinde bulunan WhatsApp beta sürümünde test aşamasında gözüküyor. Bu yeniliğin tam olarak ne zaman telefonlarımıza geleceği ise şimdilik belirsiz.

Peki size göre bu özellik faydalı olur mu ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Twitter Nasıl Dondurulur ? Diyenlerin Sayısı Artıyor !

WhatsApp Kendine Mesaj Atma 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?