Whatsapp Premium Çıkıyor ! Whatsapp Premium Nedir ?
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama

Whatsapp Premium Çıkıyor ! Whatsapp Premium Nedir ?

0

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olarak gösterilen WhatsApp, işletmeler için birçok özellik sunacağı yeni hizmeti WhatsApp Premium’u tanıttı. Bu yazımızda Whatsapp Premium nedir ? Whatsapp Premium nasıl kullanılır bunları öğreneceğiz. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Dünya çapında en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması, işletmeler için özel olarak tasarlanan Whatsapp Premium hizmetini duyurdu. Sosyal medya platformları hakkında yapmış olduğu paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Matt Navarra, bugün Twitter hesabından wabetainfo internet sitesinin linkini paylaşarak bu haberi kullanıcılar ile paylaştı. Sitenin blog sayfasında ise yeni özellik hakkında bilgilerde mevcuttur. Peki Whatsapp Premium Nedir, nasıl indirilir ?

Whatsapp Premium Nedir ?

whatsapp-premium-nedir-nasıl-kullanılır

WABetainfo’nun bugün web sitesinden yapmış olduğu habere göre işletmeler için özel olarak geliştirilen Whatsapp Premium, 10 adet cihaza kadar kullanım imkanı sağlayacaktır. Bu özellik sayesinde işletmeler müşterilerini bekletmeden diğer cihazlardan da kullanıcılara bilgi sağlayabileceklerdir.

İşletmeler için ön plana çıkan uygulama Android, İOS ve Masaüstü sürümleri için Whatsapp Business Beta da tasarlanmaktadır. Whatsapp Premium özelliği ayrı zamanda ek olarak işletme hesaplarının özel bir iş bağlantısı oluşturmasına da olanak sağlayacaktır. Bu sayede müşteriler hatırlaması kolay bir adres sayesinde işletmeler ile daha sağlıklı iletişim kurabileceklerdir. Bu yeni özellik sadece Whatsapp Business sürümünde isteğe bağlı olarak açılacaktır yani buradan; da standart Whatsapp hesaplarının bu özelliği kullanamayacağını çıkarıyoruz.

Whatsapp Plus Nasıl Kullanılır ?

İşletmeler için özel olarak tasarlanan bu plan, şimdilik geliştirme aşamasında yer almaktadır. Bu nedenden dolayı da henüz çok fazla detay bulunmamaktadır. Uygulamanın nasıl kullanılacağı da tam olarak bilinmemektedir. Bu yeni özellik işletmelerin daha fazla müşteri kazanacağına ve satışlarını arttıracağına bir işaret olarak görülmektedir. Bu planın ücretli olup olmayacağı veya her işletme tarafından kullanılıp kullanılmayacağı da bilinmemektedir. Bazı paylaşımlara göre Meta şirketi bu özelliği diğer özellikler gibi ücretsiz yapacaktır.

Konu ile alakalı şirket herhangi bir açıklama veya duyuru yaparsa bizde; bu yenilikleri sizler ile paylaşırız. Haberleri kaçırmamak için bizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz…

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Xiaomi 12S ve 12S Pro Modellerinin Özellikleri Belli Oldu !

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?