WhatsApp, Ortak Hesap Özelliği Getiriyor ! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama

WhatsApp, Ortak Hesap Özelliği Getiriyor ! İşte Detaylar

0

WhatsApp, Beklenen Ortak Hesap Özelliğini Getiriyor

WhatsApp, uzun zamandır beklenen ortak hesap özelliğini getirmek için testlere başladı. Bu özelliğin yakın bir zamanda kullanıcıların deneyimlerine sunulması bekleniyor.

Meta şirketinin anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, son dönemlerde kullanıcı deneyimini arttırmak için birçok özellik üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu özelliklerden birisi ise ortak hesap kullanımı. Getirilecek olan bu özellik sayesinde artık birden fazla cihazda aynı hesaba bağlanabileceğiz.

WhatsApp Ortak Hesap Özelliği Nedir ?

Şirketin getireceği bu özellik, 4 farklı cihazın tek hesaba senkronize olarak bağlanmasını sağlayacak. Bu özelliğin şu anda test aşamasında olduğunu ve sadece bazı Android kullanıcılara sunulduğunu da ekleyelim. Özelliğin tüm WhatsApp kullanıcılarına ne zaman sunulacağı ise tam bir merak konusu. Fakat bazı tahminlere göre bu özellik gelecek ay kullanıma sunulabilir.

Ortak Hesap Özelliği Nasıl Aktif Edilir ?

whatsapp-ortak-hesap-nedir-ve-nasıl-kullanılır

Bu yeni özelliğinin aktif olup olmadığını uygulama kayıt bölümünden öğrenebilirsiniz. Bunun için ise ilk olarak uygulamayı akıllı cihazınızdan silmeniz gerekmektedir. İkinci bir cihazdan hesaba girebilmek için kayıt kısmından sağ üstteki üç nokta sembolüne basmalı ve cihaza bağlan seçeneğine basmalısınız. Bu seçenekleri göremiyorsanız test kullanıcısı değilsiniz.

Peki sizin bu yeni özellik hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Chromium Nedir , Nasıl Kullanılır ? İşte Detaylar

Daha fazla bilgi için bildirimleri aktif etmeyi unutmayın

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?