Vechain (VET) Coin Nedir, Nasıl Alınır ? Vet Coin Grafiği
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Vechain (VET) Coin Nedir, Nasıl Alınır ? Vet Coin Grafiği

0

Vet Coin 

Kripto paralar hayatımızın bir parçası olmaya devam ediyor. Son yıllarda tamamen piyasaya hakim olmaya başlayan kripto paralar, gelecek dönemlerde bir para birimi olarak hayatımıza girebilir.  Bu yazımızın da konusu olan Vechain (VET) Coini gelin birlikte inceleyelim…

VeChain (VET) Coin Nedir ?

Günümüzde farklı olarak bir çok kripto para birimi bulunmaktadır. Bunlardan biriside ele alacağımız coin olan Vechain’dir. Vechain, iş ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak amacıyla piyasaya sürülmüş bir blokzincir tabanlı alandır. Bu durumdan dolayı genellikle ticaret ile uğraşan şirketler Vechain Coin’e yatırım yapmaktadır. Bu projenin kurucularından ve geliştiricilerinden biri bilişim yöneticisi ve Louis Vouitton China’nın CEO’su olan Sunny Lu, diğeri ise Deloitte’de iş yapan finans ve iş uzmanı Jay Zhang’dır. Bu kişilerden de anlaşılacağı gibi  coinimizin alt yapısını oluşturan kişiler Çin vatandaşıdır. 2015 tarihinde kuruluşu tamamlanan VeChain, 2016 yılında Çin’in en büyük blok zincir kuruluşlarından birisi olan Bitse’nin yan kuruluşu olarak hizmet vermeye başladı.

VeChain (VET) Coin Nasıl Alınır ?

vet-coin-nedir-nasıl-alınır Bir belge veya teknik bir bilgiye sahip olmadan istediğiniz zaman bu coini alabilirsiniz. Vet Coin’i (Token) Binance, Coin Base veya Coinmama gibi kripto para borsalarından almanız mümkündür. Bu işlemlerden önce bir sanal cüzdanınızın olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. TrustWallet, Cobo Wallet, Atomic Wallet ve benzeri cüzdanlar VET coini dekteklemektedirler.

VeChain (VET) Coin’in Geleceği Hakkındaki Yorumlar

VET coin ekonomik işlemler için rezerv niteliği taşımaktadır. Ağ işlemlerini sağlamlaştıran VTHO’lar üretmektedir. VTHO ise akıllı sözleşmeler ile erişim yaratmak için aracı görevini üstlenmektedir. Bunlar her işlem sonrasında tüketilir ve imha edilir. Geriye kalan VeChain ise ana para olarak geçmektedir.

Vec üçüncü piyasa döngüsü içerisinde hareket etmektedir. Fiyat rekoru ise 0.036 dolar seviyesindedir.(Değişkenlik gösterebilmektedir).

Son yazımızı okudunuz mu ? Hemen aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz

Geçtiğimiz Hafta Kripto Para Piyasasında Ne Oldu ?

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları burdan bize sorabilirsiniz..

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?