Twitter Nasıl Dondurulur ? Diyenlerin Sayısı Artıyor !
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter Nasıl Dondurulur ? Diyenlerin Sayısı Artıyor !

0

Twitter Nasıl Silinir ? Arama Dünya Çapında Hızlıca Artıyor ? Peki Twitter’ı Nasıl Sileriz ?

Twitter hesabı dondurma

Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığını doğrulayan haberin ardından birçok kişi, engellenenlerin Twitter’a geri alınacağını görüp sosyal ağa geri döndü. Ancak bu durumun sosyal medya platformunu kötü etkileyeceğini düşünende var. Bu yüzden ya da Elon Musk’ın fikirleriyle özdeşleşmedikleri için ağdan ayrılmaya karar veren kullanıcılarda mevcut.

Twitter hesabını ortadan kaldırmaya yardımcı olacak terimler için dünya çapında aramalar hızla arttı.”Twitter nasıl silinir” araması sadece son 24 saatte gerçekten %1011’e yükseldi. Siz de Twitter’ı silmek isteyen kişiler arasındaysanız doğru yerdesiniz.

Twitter Hesabı Nasıl Dondurulur ?

Elon Musk’ın satın alma işleminin tamamlanacağını açıklamasının ardından dünya genelinde Google aramalarında twitter nasıl silinir ifadesi tekrarlandı. Twitter’ı sil gibi benzer terimler, son birkaç saatte önemli bir artış gördü ve son 24 saatte %1000’i aştı.

İlgili aramalarda da önemli artışlar görüldü. Örneğin Twitter’a alternatif arayışları yüzde 300 arttı ve Elon Musk’ın sosyal ağının ana rakibi Mastodom için yapılan arama da yüzde 455.5 arttı. Ancak bu anlaşmadan sonra sadece ağdan ayrılmak isteyenler yok. “Twitter’a nasıl üye olunur” ve “Twitter’a kaydolma” konularına ilgi de sırasıyla yaklaşık %147 ve %50 oranında arttı. Peki bu Twitter hesaplarımızı nasıl silebiliriz ?

elon-musk-twitterı-satın-aldıktan-sonra-twitter-hesabı-dondurma

Önce profile, ardından “Ayarlar ve Destek”e erişin. “Hesabınız” altında “Hesabınızı devre dışı bırakın” seçeneğine tıklayınız. Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir yazı çıkacaktır.

Twitter hesabınızı devre dışı bırakma sürecini başlatmak üzeresiniz. Adınız, kullanıcı adınız ve genel profiliniz artık Twiter.com, iOS için Twitter veya Android için Twitter’da görünmeyecek.

Eğer hesabınızı silmek istiyorsanız hesabımı devre dışı bırak seçeneğine tıklayınız.

Peki sizde Twitter hesabınızı silmek istiyor musunuz ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

TikTok, Kendi Oyun Kanalını Açacak ! İşte Detaylar

 

Twitter hesabı dondurma

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?