Türk Bilim Kurgu Dizisi Yakamoz S-245 Yayımlandı !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Türk Bilim Kurgu Dizisi Yakamoz S-245 Yayımlandı !

0

Yakamoz S245 Konusu

Netflix’in Türk bilim kurgu dizisi olan Yakamoz S-245 dün itibariyle platformda yayımlanmıştır. Sevilen erkek oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un baş rölünde yer aldığı dizi, izleyicilerin büyük bir beğenisini topladı. Gelin dizi hakkındaki detaylara birlikte bakalım.

Büyük bölümü deniz altında geçen dizinin gizemli bir felaket sonrasında yaşanılanları anlatıyor. Bilim kurgu dizilerinin vazgeçilmez konularından birisi olan ‘Kıyametten sonra’ hikayelerine bir tane de Türkiye’den  eklendiğini söyleyebiliriz. Güneşte yaşanılan gizemli bir doğa olayı sonucu güneş ışığının canlıları öldürdüğü ve sadece denizin yüzlerce metre altında ‘Afotik Zone’ adı verilen bölgede bulunan bir denizaltında bir grup bilim insanı ile Yakamoz S-245 adlı askeri denizaltında yaşayan askerlerin kaldığını düşünebilirsiniz. Netflix’in çıkarmış olduğu Yakamoz S-245 adlı filmin konusu kısaca böyle.

Yakamoz S-245 Oyuncuları

Netflix’in çıkardığı bu yeni dizinin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Jerry Hoffmann, Ecem Uzun, Meriç Aral, Ersin Arıcı, Onur Ünsal, Güven Murat Akpınar ve Hakan bulunmaktadır.

Yakamoz S-245 Denizaltısı Kimin ?

Dizide kullanılan Yakamoz S-245 adlı denizaltı ile ilgili verilen bilgiler şu şekildedir; Yeni dizide kullanılan denizaltı Ay Sınıfı askeri denizaltıdır.

yakamoz-s245-konusu

Yakamoz S-245 Karakterleri Kimdir ?

Kıvanç Tatlıtuğ : Arman

Özge Özpirinçci : Defne

Ertan Saban : Umut

Ece Çeşmioğlu : Yonca

Jerry Hoffmann : Felix

Ecem Uzun : Rana

Meriç Aral : Hatice

Onur Ünsal : Cem

Ersin Arıcı : Altan

Güven Murat Akpınar : Barış

Alper Saldıran : Server

Hakan Salınmış : Erenay

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Doctor Strange 2 Filminin Detayları Açıklandı !

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları buradan bize sorabilirsiniz..

Yakamoz S245 Konusu

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?