Tom Hiddleston’un Sesi NFT Olacak ! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Tom Hiddleston’un Sesi NFT Olacak ! İşte Detaylar

1

Tom Hiddleston NFT 

Marvel Sinematik Evreni’ndeki Loki karakteri ile tanıdığımız Tom Hiddleston, pop art sanatından özenilerek oluşturulan bir NFT koleksiyonunda bulunacaktır. Yapılan açıklamalara göre ünlü oyuncu bu koleksiyonda sevdiği şiirleri kullanıcılar için seslendirecektir. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Günümüzde artık herkesin bildiği gibi benzersiz dijital varlıkların blok zincire işlemesi ile ortaya çıkan NFT’ler, her geçen gün popülerliğini git gide arttırmaktadır. Son haftalarda NFT satışları düşüşte olsa da ünlü isimlerden ve sosyal medyadan oyun sektörüne kadar birçok piyasada şirketler büyük NFT yatırımı yapmaya devam ediyor. Örnek vermek gerekirse geçtiğimiz dönemde ünlü pop yıldızı Madonna bir NFT koleksiyonu çıkarmıştı.

Günümüzde ise sinema dünyasından NFT’ye büyük bir ilgi geldi. Marvel Sinematik Evreni’nden Loki rolünde tanıdığımız Tom Hiddleston yeni çıkarılacak bir koleksiyonun içerisinde bulunacağını duyurdu.

Tom Hiddleston, NFT Koleksiyonunda Şiirlerini Seslendirecek !

tom-hiddleston-nft

Yapılan paylaşımlara göre ünlü İngiliz oyuncu, pop art sanatından esinlenerek oluşturulacak olan NFT koleksiyonunda seslendireceği şiirler ile yer alacaktır. Popüler kültürden esinlenen ve en önemli temsilcilerinden birisi olan Andy Warhol; çizgi romanlar, ünlü kişilikler ve benzeri popüler kültür öğelerini kullanarak renkli ve canlı elementlerden yararlanmaktadır.

The Masters Audio Art Collection adı verilen bu koleksiyonun sevdikleri şiiri okuyan ünlülerin seslerini ve Singapur merkezli blok zincir şirketi olan OWNFT World’ün dijital sanatçılarını bir araya getireceği açıklandı. Daha detay vermek gerekirse bu koleksiyon, üç kişinin yaratıcılığını aynı koleksiyonda birleştirmeyi hedefliyor. Şiiri yazan şair, şiiri seslendiren ünlü ve pop art akımını kullanarak görüntüleri oluşturan sanatçılar olacaktır.

Yapılan paylaşmalara göre Tom Hiddleston’un bulunduğu bu koleksiyon; ünlü oyuncunun sevmiş olduğu 12 şiirden alıntılar içerecektir. Ünlü oyuncunun kayıt stüdyosunda daha önceden kimsenin görmediği fotoğraflarını da NFT olarak koleksiyonda görebiliriz. Bu koleksiyon 14 Mayıs tarihinde dünyanın en büyük NFT platformu; olarak gösterilen OpenSea üzerinden kullanıcıların beğenisine sürüleceği düşünülmektedir.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Google’dan Yeni Hizmet ! Esprime Kimse Gülmedi Derdi Yok

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (1)

  1. Bu nft camiası iyice popülerleşmeye başladı, bütün ünlüler nft platformuna giriyor.. Nft’de para var… girmek lazım şu nft işine!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir