The Gray Man Ne Zaman Yayınlanacak ? Netflix Açıkladı !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

The Gray Man Ne Zaman Yayınlanacak ? Netflix Açıkladı !

0

Netflix, kullanıcılar tarafından heyecanla beklenen aksiyon ve gerilim filmi olan The Gray Man için çıkış tarihi verdi. Gelin detayları birlikte inceleyelim..

Dünyanın en çok kullanılan video platformlarından birisi olan Netflix, The Gray Man için ilk bakış başlığı altında filmden bazı kısımları resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Film ise Mark Greaney’in aynı isimdeki roman serisinden uyarlanmaktadır.

The Gray Man, Marvel yapımlarının sevilen kardeşleri Joe Russo ve Anthony Russo tarafından yönetilecektir. Yeni çıkacak bu aksiyon ve gerilim filminin başrolünü ise Ryan Goslin ve Chris Evans paylaşmaktadır.

The Gray Man Ne Zaman Çıkacak ?

the-gray-manThe Gray Man, ilk önce 15 Temmuz’da bekleyenleri için vizyona girecektir. Film bir hafta sonra yani 22 Temmuz cuma gününde de Netflix platformunda yayınlanacaktır. Yeni çıkarılan filmi başrol oyuncusu Ryan Goslin, eskiden bir CIA ajanı şimdi bir suikastçı; Court Gentry’e hayat verecketir. Chris Evans ise iş arkadaşı olan Court Gentry’i yakalamaya çalışan Llyod Hansen’i canlandıracaktır.

Çıkarılan bu filmin oyuncu kadrosunda Ryan Goslin, Chris Evans, James Bond ve Knives Out; yer almaktadır. Yeni çıkarılan bu film ise iddialara göre 200 milyon dolar bütçe ile Netflix platformu içerisindeki en büyük bütçeye sahip yapım olarak tarihe geçecek. Ayrıca Russo kardeşlerin yapmış oldukları açıklamalara göre bu yapım yeni bir film serisinin başlangıcı olacaktır.

Netflix’in Film Hakkında Yapmış Olduğu Açıklamalar

Gri Adam, CIA ajanı Court Gentry diğer adıyla Sierra Six, federal bir hapishaneden koparılan ve amiri Donald Fitzroy tarafından işe alınan bir zamanlar çok yetenekli, teşkilat onaylı bir ölüm tüccarıydı. Şimdi işler değişti ve hedef, CIA’in eski bir ajanı olan Lloyd Hansen tarafından dünya çapında avlanan hedef oldu.”

Yeni çıkarılan bu film şimdiden kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Kullanıcılar sosyal medyadan yapmış oldukları açıklamalar ile filmin oyuncu kadrosunun çok beğenildiğini; hikayesinin çok özel olduğunu paylaştılar. Filmin gösterime gireceği ilk gün olan 15 Temmuz’da kullanıcıların büyük bir ilgi göstermesi beklenmektedir.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşlerinizi aktarabilirsiniz..

Son yazımızı okudunuz mu ?

Elon Musk Twitter’dan Ne Kadar Para Kazanacak ?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?