Tesla Şimdide Okul Çantası Üretecek ?
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Tesla Şimdide Okul Çantası Üretecek ?

0

Elektrikli otomobil sektörü ile tanıdığımız Tesla şirketi,  ‘CYBERBACKPACK’ adında yeni okul çantası için  patent başvurusunda bulunmuştur. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Tesla şirketini genellikle üretmiş olduğu elektrikli arabalar ve Uzay füzeleri ile tanıyoruz. Model S, Model 3, Model X ve Model Y gibi elektrikli arabalar üreten şirket yakın zamanda ürün kategorisini Cybertruck ile genişletecek. Tesla şirketi sadece elektrikli araçlar ile değil bir çok sektörde farklı ürünler ortaya koyuyor.

Son yıllarda bir çok patent başvurusunda bulunan firma, bu ürünlerin bir çoğunu gerçeğe dönüştürüyor. Örnek vermemiz gerekirse Cybertruck’dan ilham alınarak yapılan Cyberwhistle adlı düdüğü gösterebiliriz. Bunların yanı sıra 150 dolarlık fiyat etiketine sahip olan Giga Texas Kemer Tokası‘nı da örnek olarak gösterebiliriz. Tesla şirketi şimdide yeni ürünü olan okul çantasının patentini almaya çalışıyor.

CYBERBACKPACK İsminin Patenti Alındı ! Akıllı Çanta Geliyor

Tesla-CyberbackpackTesla mağazalarında gelecekte yeni bir ürünle karşılaşabiliriz. Firma 5 Nisan tarihinde ‘CYBERBACKPACK’ ismi için patent başvurusunda bulunmuştur. Bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan tweette Cyberbackpack patentinin, kitaplar ve defterle ile ilgili olduğunu belirtiyor.

Aslında Tesla’nın Çin’deki mağazalarında bazı çantalar bulunmaktadır. Fakat bu çantaların hiçbiri Cyberbackpack tasarımını tam olarak içermiyor. Şirket patentini alacağı Cyberbackpack için çok daha görkemli ve göz alıcı tasarımlar kullanacağını düşünüyoruz.

Bir Tesla hayranı ilginç bir şekilde yakın zamanda şirketin elektrikli pick-up ürününden özenerek tasarlattığı bir çanta modelini ortaya koydu. Çıkarılan olan bu yeni çantanın genel anlamda Cybertruck’a benzemesi düşünülmektedir. Ayrıca kullanıcılar telefonlarını ve cihazlarını şarj edebilsinler diye içerisinde sabit bir batarya olması beklenmektedir. Cybertruck’a benzetilen bu çanta şimdi Tesla hayranı olan kişinin internet sitesinde 199 dolardan alıcısını bekliyor. Ürün hakkında henüz tam olarak net açıklamalar gelmese de şirketin bugüne kadar yapmış olduğu ürünlere bakacak olursak bu ürününde kısa bir zaman sonra satışa sunulması beklenilmektedir.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

WhatsApp Çok Konuşulacak Yeni Özelliğini Tanıttı !

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları buradan bize sorabilirsiniz..

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?