Telegram, Kripto Para Severler İçin Yeni Özelliğini Duyuruyor !
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Telegram, Kripto Para Severler İçin Yeni Özelliğini Duyuruyor !

0

Telegram Ton Coin Transferi 

TON Blockhain tarafından yapılan açıklamaya göre Telegram, kullanıcıların kendi aralarında TON Coin transfer etmelerine olanak sağlayan yeni özelliğini duyuracak. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Telegram, dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformlarından birisi olarak kabul görmektedir. Telegram, özellikle WhatsApp’ın politika değişikliklerinden sonra popülaritesi git gide artmış ve milyonlarca aktif kullanıcı sahibi olmuştur.

Kripto paralar her geçen gün hayatıma girmeye devam ediyor. Covid-19 pandemisinden önce daha az kişinin sahibi olduğu dijital varlıklar, artık çoğu kullanıcı tarafından kullanılmakta ve günlük aktif olarak işlemlerde harcanmaktadır. İşlemlerdeki hacmin artması da birçok uygulamayı bu sektörün içine itmektedir. Sosyal medya platformlarından yapılan paylaşımlara göre Telegram, kullanıcılar arasında yapılacak olan kripto para transferlerine izin verecektir.

Telegram, TON Coin Transferine İzin Verecek !

telegram ton coin transferi

Ton Blockhain Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre dünyaca ünlü mesajlaşma platformu olan Telegram, kullanıcıların kendi arasında yapacakları TON Coin transferine izin verecek. Sosyal medya platformlarından yapılan bir paylaşımda ise kullanıcıların Telegram üzerinden nasıl TON Coin transfer edebileceğini gösteren bir videoda yer almıştır. Ton Blockhain tarafından yapılan paylaşımlara göre kullanıcıların ilk olarak kripto cüzdanlarını uygulamaya yüklemesi gerekmektedir. Bu cüzdan ekleme işlemi sayesinde kullanıcılar sadece kripto para transferi değil, kredi kartı; ile de kripto para alımı yapabilecekler.

Cüzdanınızı uygulamaya yükledikten sonra sohbeti açtığınızda ek menüden cüzdanınızı açıp göndermek; istediğiniz TON Coin miktarını yazıyorsunuz. Bu işlemi onayladıktan sonra kullanıcılar hem transfer ücreti ödemiyor hem de uzun kripto; adresleri girerek kafaları karışmıyor.

TON (Telegram Open Network), Telegram şirketinin kendi çıkarmış olduğu kripto para birimidir. Proje 2020 yılında kapatılmış olsa da bazı geliştiriciler bu projenin arkasında; durdu ve Gram’ın ismi TON olarak değiştirildi. Proje şimdi ise eskisi gibi tekrardan yürütülmektedir. İlerleyen zamanlarda başka kripto para birimlerinin uygulamaya eklenip eklenmeyeceği konusunda ise henüz bir şey paylaşılmadı.

Telegram Ton Coin Transferi 

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz..

Son yazımızı okudunuz mu ?

Amazon Açıkladı Alexa Bugün Kapatılıyor !

TON Coin nedir, nasıl alınır ? 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?