Sweatcoin Nedir, Nasıl Para Kazandırır ? İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Para Kazanma

Sweatcoin Nedir, Nasıl Para Kazandırır ? İşte Detaylar

0

Yürüdükçe Para Kazandıran Uygulama Sweatcoin Nedir ?

Sweatcoin Nedir ? 

Sweatcoin, dünyada en çok indirilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Adım attıkça size Sweatcoin kazandıran uygulama Dünya Sağlık Örgütü, Amazon, Apple, Steam ve Samsung gibi dünyanın önde gelen büyük şirketleri ve kurumlarının desteğini almayı başardı. Sweatcoin uygulaması sağlıklı bir yaşam için yürüyüş yapmayı teşvik ediyor.

Sweatcoin Nedir ?

Çevrimiçi spor uygulaması olarak gösterilen Sweatcoin, attığınız adım sayısını sayarak her 1.000 adım karşılığında sizlere “Sweatcoin” olarak ödeme gerçekleştirir. Fakat kazandığınız bu Sweatcoinleri uygulama içerisinde yer alan ürün ve hizmetler için harcayabilirsiniz. Elde ettiğiniz bu Sweatcoinleri dilerseniz vakıfların açtığı kitlesel fonlama kampanyalarına bağışlayabilirsiniz.

Sweatcoin Uygulamasını Nasıl Yükleriz ?

İOS ve Android üzerinde çalışan Sweatcoin, her iki işletim sistemine de akıllı uygulama mağazalarından yüklenebilir. Ayrı zamanda Sweatcoini dilerseniz akıllı saatinize de yükleyebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranız, adınız soyadınız, e-mail adresinizi girmeniz ve GPS sisteminizi açmanız gerekir. GPS hizmetinin açılmasının sebebi olarak Sweatcoin, uygulamanın kötüye kullanımının durdurulması ve dışarıda attığımız adımların daha rahat hesaplanmasını sebep gösteriyor.

Uygulamanın istediği adımları gerçekleştirdikten sonra ivmeölçer ve GPS sizin adımlarınızı saymaya başlar. Sayılar sürekli değişiklik gösterse de her 1.000 adım başına yaklaşık olarak 0.95 Sweatcoin kazanırsınız. Fakat kazandığınız bu Sweatcoinlerden %5 komisyon kesilmektedir.

Sweatcoin Uygulamasından Nasıl Para Kazanırız ?

sweatcoin-nedir-nasıl-para-kazandırır

Sweatcoin uygulaması şu an herkes için ücretsiz bir şekilde yayında. Bu platformdan 3 farklı şekilde gelir sağlayabilirsiniz.

  • Reklam İzleyerek
  • Yürüyüş Yaparak
  • Arkadaşlarınızı Davet Ederek

Sweatcoin Uygulamasını Yüklerken Bilmemiz Gerekenler

İlk olarak bu uygulamanın orijinal versiyonunu uygulama marketinden indirin. Adınızı ve soyadınızı eksiksiz ve doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olun. Herhangi bir hata yapma durumunuzda ödeme alamayabilirsiniz. Konum iznine onay verdikten sonra telefonunuza bir doğrulama kodu gelecek. Bu kodu girdikten sonra e-mail adresini de girip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bu uygulama hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Coinpayu Nedir , Nasıl Para Kazanılır ? İşte Detaylar

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?