Squid Game 2.Sezon Merak Edilenler
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Squid Game 2.Sezon Merak Edilenler

0

Squid Game’in 2.sezonu Netflix eş CEO’su ve baş içerik sorumlusu Ted Sarandos tarafından resmi olarak onaylanmıştır. Haber, yayın platformunun 2021 dördüncü çeyrek kazançlarına odaklanan bir röportaj sırasında geldi. Hit dizinin geri dönüp dönmeyeceği sorulduğunda Sarandos, “Kesinlikle. Kalamar Oyunu evreni daha yeni başladı.” demiştir.

Hayranlar, dizinin yaratıcısı Hwang Dong-hyuk tarafından yapılan yorumlardan sonra dizinin geri geleceğini ummuş ve beklemiş olsa da , Sarandos’tan gelen onay, artık ikinci sezonun gerçekten başladığını bildiğimiz için toplu bir rahatlama sağladı.

Hwang geçen sonbaharda izleyicilerle dalga geçti ve yaratıcı ekibin “çok fazla baskı altında” olduğunu ve “ikinci sezon için çok fazla sevgi” verildiğini söyledi. Öyle ki Hwang, “Neredeyse bize başka seçenek bırakmadığını hissediyorum!” dedi.

Squid Game

Squid Game , Eylül 2021’de Netflix’i vurmuş ve inanılmaz hikayesi ve birinci sınıf karakter tasviri ile hayranları hemen kendine çekmiştir. Serinin tanındığı şiddetli, şok edici ve rahatsız edici dönüşler ve dönüşlerle birleştiğinde; Squid Game’in Netflix’in tüm zamanların en çok izlenen dizisi olması şaşırtıcı değil. Küresel olarak, şov, yayıncıdaki ilk yirmi sekiz günü içinde 1.54 milyar saatlik izlenme sayısına ulaştı.

İkinci sezonun onaylanmasıyla birlikte Sarandos, katil oyunları çevreleyen dünya için daha büyük resme baktığını paylaştı. Squid Game adını ve benzerliğini Netflix dışında canlı deneyimler, oyunlar ve ürünler şeklinde hayata geçirmeyi planlıyor . Bridgerton ve Stranger Things de dahil olmak üzere; diğer hit şovlar da bu franchise fırsatları ağına düşecek.

Squid Game 2. Sezondan Ne Beklemeliyiz ?

Peki hayranlar çığır açan ölümcül Kore dramasının ikinci sezonundan ne bekleyebilir?.  Çok fazla şey bilmesek de, Hwang izleyicilere hayranların en sevdiği aktör Lee Jungjae’nin ilk sezondaki rolünü ana karakter Seong Gi-hun olarak yeniden canlandıracağını söyledi.

Bunun dışında havada kalıyor. 45,6 milyar wan için ölümüne bir savaş daha olacak mı? Daha fazla çocuk oyununa ölümcül bir dönüş yapılacak mı?

Squid Game 2. Sezon

Squid Game 1. Sezon Kazancı Nedir ?

Tüm dünyada heyecanla izlenen Squid Game dizisin Netflix’e getirisi yaklaşık olarak 900 milyon dolardır. Bunun yanında dizinin Netflix’e maliyeti 21 milyon dolar civarındadır.

İzlenme Oranı

Yapılan bazı araştırmalara göre diziyi izleyenlerin 3/2 diziyi bitirmiştir. Bununla dizi ilk 23 gün içinde yaklaşık 132 milyon netflix izleyicisi; dizinin en az 2 dakikasını izlemiştir. Netflix verilerine göre diziye başlayanların %66 sı diziyi tamamen bitirmiştir.

Çoklu kişilik bozukluğu nedir ? yazımızı okumak için tıklayınız

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?