SpiderMan Miles Morales Ne Zaman Çıkacak ?
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

SpiderMan Miles Morales Ne Zaman Çıkacak ?

0

SpiderMan: Miles Morales

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in 18 Kasım 2022 tarihinde PC kullanıcıları için çıkış yapacağı açıklandı. Büyük bir heyecan ile beklenen oyunun fiyatları da belli oldu. Gelin birlikte detayları inceleyelim.

Insomniac tarafından yapılan Marvel’s Spider-Man, geçtiğimiz haftalarda bilgisayar kullanıcıları için yayınlandı. Bunun ardından ise yapımın yan oyunu olan Spider-Man: Miles Morales’in ne zaman bilgisayar kullanıcıları için çıkış yapacağı merak konusu oldu.

Sony, birkaç hafta önce yaptığı açıklamada oyunu kesin bir tarih vermeyerek sonbaharda çıkış yapacağını bir fragman ile açıkladı. Daha sonrasında ise oyunun sistem gereksinimlerini yayınladı ve hemen hemen herkesin bu oyunu oynayabileceği görüldü. Bugün ise Spider-Man: Miles Morales’in çıkış tarihi duyuruldu.

Spider-Man: Miles Morales, 18 Kasım’da Çıkacak

PlayStation, bugün yaptığı açıklama ile birlikte Spider-Man: Miles Morales’in çıkış tarihini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre çok beklenen yeni oyun, 18 Kasım 2022 tarihinde çıkış yapacak. Ön siparişleri alınan oyunun ise fiyatı biraz tuzlu gözüküyor. Steam ve Epic Games sayfası incelendiği zaman yapımın 499 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olduğu görülmekte. Spider-Man: Miles Morales konsol için ise 459 TL den satışa sunuluyor.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Peter Parker’ın New York şehrinden gitmesinin ardından bir diğer örümcek adam Miles Morales’i konu edinmektedir. Oyun severler, görünmezlik gibi farklı yeteneklere sahip Miles Morales’i kontrol ederek karlı güzel manzaralar ile New York’u kötülükten korumaktadırlar.

Spider-Man: Miles Morales Sistem Gereksinimleri spider-man-miles-morales

  • İşletim Sistemi : Windows 10 64-Bit sürüm 1909
  • İşlemci : Intel Core i3-4160 3.6 GHz ya da AMD eş eş değeri
  • Ram : 8 GB
  • Ekran Kartı : NVIDIA GTX 950 yada AMD Radeon RX 470
  • DirectX : Sürüm 12
  • Depolama Alanı : 75 GB

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Shadow, GeForce Now’a Rakip Oluyor ! İşte Yeni Hizmeti

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?