Samsung’un Yeni Telefonu Sürgülü Olacak !
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon

Samsung’un Yeni Telefonu Sürgülü Olacak !

0

Samsung katlanabilir telefon 

Samsung şirketi çıkaracağı üçüncü katlanabilir akıllı telefon ile rakiplerinin önüne geçecek. İşte haberimizin devamı…

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi olan Samsung, bu yıl tanıtılacak olan yeni bir katlanabilir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Döndürülebilir ya da Kaydırılabilir bir ekran ile geleceği düşünülen yeni akıllı telefonun, Flip ve Fold serisinden sonra Samsung’un üçüncü katlanabilir telefonu olacak. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter’dan yapış olduğu sızıntı haberler ile bilinen Ice Universe, Kore merkezli şirketin gizemli üçüncü katlanabilir telefon üzerinde çalıştığını ve 2022’nin ikinci yarısında çıkarabileceğini açıkladı.

Twitter platformunda çıkan haberlere göre ,Samsung’un Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’den sonra yeni bir katlanabilir telefon üretebileceği öğrenildi. Elmas kod adına sahip olabileceği öğrenilen yeni katlanabilir akıllı telefonun sürgülü olabileceği ifade edildi.

Sosyal Medyadan Yapılan Son Açıklamalar

 samsung-katlanabilir-telefon-yeniIce Univerce’nin paylaşmış olduğu son Twette, Samsung’un üçüncü katlanbilir üçüncü telefonunun çıkış tarihi açıklandı. Bu yılın ikinci döneminde yani yaz aylarında çıkacağı söylenen haberde telefonun sürgülü olabileceği aktarıldı. İfadelerinde..

Samsung’un gizemli üçüncü katlanabilir cihazı, yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek. Kod adı “Elmas”.

Tedarik zinciri analisti olan Ross Young, Samsung’un üçüncü katlanabilir akıllı telefonu ile daha fazla fazla detay verdi. Young’ın Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımda, yeni çıkacak olan bu telefonun sürgülü olup olmayacağını sorgulamıştır. Twitlerinde..

Daha önce Samsung sürgülü üretiminin 2022’nin sonunda başladığını, ancak sonra durdurulduğunu duyduk. (Samsung bu kararın) geri çekilip çekilmediğini doğrulamak zorunda kalacak.

Samsung şirketi geçtiğimiz ocak ayında düzenlenen CES fuarında çıkardığı katlanabilir telefonlarıyla dikkatleri üzerine çektmiştir.

Samsung’un konsept tasarımı açılma hareketi ile ekranın sağa doğru genişlemesini ele alıyordu.

Samsung bu ekran konseptini Flex Slidable olarak adlandırdı, ancak tasarımın şirket tarafından benimsenip benimsenmeyeceği; konusunda sessizlik devam ediyor. Son çıkan iddialarla ilgili Samsung’un henüz açıklama yapmadığını da belirtmek gerekiyor. (Shiftdelete)

 

Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? aşağıda bulunan yorumlar kısmından görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

‘Dominance’ Bitcoin Piyasa Hakimiyeti Nedir ?

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?