Samsung ve TikTok’tan Yeni Platform ! StemDrop Nedir ?
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Samsung ve TikTok’tan Yeni Platform ! StemDrop Nedir ?

0

StemDrop Nedir, Nasıl Kullanılır ?

StemDrop nedir ? 

Samsung ve TikTok, yeni bir ortaklık kurarak “StemDrop” adında müzik platformu kurdu. TikTok üzerinde kullanılabilecek olan hizmet, müzikleri en ince ayrıntısına kadar düzenlememize izin verecek. Gelin bu platformu daha yakından tanıyalım.

Sosyal medya platformlarındaki gönderiler ile birlikte paylaşılan müzikler, içeriklerin kalitesini ve izlenebilirliğini de önemli derece de arttırmaktadır. İçerik üreticilerinin müziklere verdikleri önemi elbette sosyal medya şirketleri de biliyor.

Bugün ise içerik üreticilerinin hazır içerikler üzerindeki tüm yaratıcılıklarını gösterebileceği yeni bir platform tanıtıldı. Samsung ve TikTok, iş birliği yaparak “StemDrop” adında müzik keşfetme platformunu duyurdu. Ancak platform sadece müzik keşfetmek için kullanılmayacak.

StemDrop ile Şarkı içerisinde düzenlemeler yapılabilecek

samsung-ve-tiktok-ortak-müzik-platformu-geliştirdi-stemdrop-nedir

StemDrop platformu ile içerik üreticiler, dünyanın en önemli şarkı yazarları ile iş birliği yapma şansı yakalayacak. Şarkı yazarlarının arkasında olduğu parçalar, içerik üreticileri tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenebilecek. Şarkılar içerisindeki Gitar, bas gitar, bateri, vokal ve diğer sesler tek tek düzenlenebilecektir.

Ortaklık ile birlikte düzenlenebilir olan ilk şarkı, günümüzün en ünlü şarkı yazarlarından Max Martin’in yeni şarkısının 60 saniyelik kısmı olacak. Platform, 26 Ekim’den itibaren herkes tarafından kullanılabilir bir platform olacak.

Peki sizin bu platform hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?