Samsung Galaxy Z Fold4’ün Özellikleri Nelerdir ?
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon

Samsung Galaxy Z Fold4’ün Özellikleri Nelerdir ?

0

Galaxy Z Fold4 

Samsung şirketi, bu yılın yaz aylarında çıkaracağı yeni telefon olan Galaxy Z Fold4’ün çalışmalarına başladı. Çıkarılacak olan bu yeni akıllı telefonun bazı teknik özellikleri sızdırıldı. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Samsung’da dikkatler, bu yılın üçüncü çeyreğinde çıkması düşünülen Galaxy Z Fold4’e çevrilmiştir. Katlanabilir telefonların son yıllarda daha da popülerleşmesiyle birlikte girişimlerini sürdüren Samsung’un yeni ürünü hakkında bazı detaylar gelmeye başlamıştır.

Samsung Galaxy Z Fold4, 108 Megapiksel Kamera İle Gelecek !

Bu yılın Ağustos ayında çıkması beklenen yeni katlanabilir akıllı telefonun kamera ve bazı teknik özellikleri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Yapmış olduğu sızıntı haberler ile popüler olan Dohyun Kim, elde ettiği bilgilere göre Samsung Galaxy Z Fold4, 108 megapiksel kameraya sahip olarak gelecektir.

Başka bir önemli kaynağa göre Samsung  Z Fold4, henüz tanıtılmamış olan Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setini kullanacaktır. Bu önemli kaynağa göre Z Fold4, S 22 Ultra; ile benzer kamera ve çekim kalitesine sahip olacak.

Daha önceki bazı iddialara göre Galaxy Z Fold4, gelecek Ağustos ayında; gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliğinde kullanıcılara tanıtılacak. Verilen diğer bilgilere göre katlanabilir akıllı telefonda ekran altı kamera kurulumu olmayacak. Diğer bilgilere göre telefon delgeç ekrana sahip olacak. Samsung Z Fold4, yerleşik S Pen tartışmaları ile geçtiğimiz günlerde dikkatleri üzerine çekti.

samsung-galaxy-z-fold4-teknik-özellikleriGeçtiğimiz Kasım ayında önemli kaynaklardan elde edilen bilgilerde S Pen yuvasını olmayacağı söylenmişti. Daha sonraki aylarda ise ünlü Güney Kore haber portalı The Elec; Şubat ayında, katlanabilir akıllı telefonun S Pen yuvasının olacağını belirtmiştir. Bir kaç gün önce Ice Üniverse isimli kaynak ise katlanabilir akıllı telefonda S Pen  yuvasının; kesinlikle olmayacağını belirtmiştir. Verilen bu bilgilerin ise kesinlikle tahminden ve varsayımdan oluştuğunu sizlere bir kez daha hatırlatalım.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Oyun Telefonu Olan Nubia RedMagic 7 Pro Tanıtıldı !

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları burdan bize sorabilirsiniz..

Samsung Galaxy Z Fold4 Özellikleri nelerdir ?

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?