Samsung Galaxy Watch 5 Pro Çıkıyor ! İşte Özellikleri
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Çıkıyor ! İşte Özellikleri

0

Galaxy Watch 5 Pro

Samsung şirketi her takvim yılı ortalama 2 akıllı saat projesi ile kullanıcılarını sevindirmekte. Samsung’un bu senede çıkaracağı akıllı saatlerden birisi olan Galaxy Watch 5 Pro’ya gelin birlikte göz atalım..

Samsung şirketi her sene 2 tane akıllı saat piyasaya sürmektedir. Bu yıl içerisinde de beklentimiz böyleydi fakat Samsung’dan bir sürpriz karar geldi. Bu yıl içerisinde Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Classic modellerini görmeyi beklerken Pro modelinin de geleceği söylentileri çıktı. Yayınlanan raporlara göre Samsung Galaxy Watch 5 Pro bu yıl piyasaya sürülecek. Çıkacak olan saatin özelliklerine gelin birlikte bakalım..

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Özellikleri !

Yayınlanan raporları incelediğimizde bu yıl Samsung şirketinden SM-R925 model adında yeni bir akıllı saat daha göreceğiz. Büyük bir ihtimalle Galaxy 5 Pro ismini taşıyacak olan bu akıllı saatte daha iyi ve kapasiteli bir bataryayı ve Wear OS işletim sistemini kapsaması beklenmektedir. Çıkarılacak olan bu akıllı saat için iddia edilen 572 mAh batarya ömrü, Galaxy Watch 4‘ün 368 mAh’lık batarya ömrünü düşündüğümüzde büyük bir gelişme olacaktır.

Daha büyük bir batarya olması bizleri çıkacak olan bu saatin boyutunun da büyük olup; olmayacağını düşündürüyor. Daha önceki seriye baktığımızda saatin küçüklüğünün bataryasıyla ilgili olabileceğini görmüştük. Galaxy Watch 5’in 40mm ve 44mm seçenekleri ile çıkacağını düşününce 5 Pro’nun hangi; boyutlarda çıkacağını tahmin etmekte zorlanıyoruz. Belki Galaxy Watch 5’deki bu boyutlar Pro model içinde geçerli olur.

Galaxy Watch modellerinde karşılaşılan en büyük sorunlardan bir tanesi de kuşkusuz batarya ömrüydü. Özellikle Galaxy Watch 4 kullanıcılarının pil ömrü şikayetleri, çıkacak olan bu yeni modelde giderileceğini düşünmekteyiz. Akıllı saatin batarya tarafında yapılan bu güncellemeler, saati almak için uygun bir sebep haline geliyor.

galaxy-watch-5-pro-geliyorSon yazımızı okudunuz mu ? Hemen aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Spotify, TikTok Benzeri Bir Özellik Getiriyor !

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları burdan bize sorabilirsiniz..

Merak ettiğiniz bir konuyu sizin için araştırmamızı ister misiniz ? Web sitemizin istek sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?