Rick and Morty’nin 6. Sezonu Ne Zaman Çıkacak ?
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Rick and Morty’nin 6. Sezonu Ne Zaman Çıkacak ?

0

Rick and Morty 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak ? 

Adult Swim, Rick and Morty animasyon dizisinin 6. sezonuna ara verildiğini açıkladı. Bu bilgiye göre Aralık ayında Netflix’e eklenecek olan yeni sezon, 20 Kasım‘da yeni bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

İlk bölümü 2013 yılında çıkan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, günümüzde en çok izlenen animasyonların başında gelmektedir. Şuan dünyanın en çok izlenen animasyon dizisi olarak gösterilmektedir. Dizinin beklenilen altıncı sezonu ise 4 Eylül günü haftada bir bölüm yayınlamak üzere gösterime girdi.

Adult Swim’in yapımcılığını üstlendiği dizi, ülkemizde Netflix platformu üzerinden de izlenebilmekteydi. Fakat yeni sezon, daha önceden de olduğu gibi hemen platforma yüklenmedi. Netflix, yapmış olduğu açıklamalarda Rick and Morty’nin altıncı sezonunun 1 Aralıkta yayınlanacağını duyurdu. Türkiye’deki kullanıcıların büyük bir heyecanla beklediği altıncı sezona ara verildiği açıklandı.

Rick and Morty 20 Kasım’da Seyirci İle Buluşacak

rick-and-morty-6.-sezon-ne-zaman-çıkacakRick Sanches ve Morty Smith’in yeni maceralarını bizlere aktaracak olan altıncı sezonda, şimdiye kadar tam altı bölüm yayınlandı. Altıncı bölüm yayınlandıktan hemen sonra ise sezon arası verildiği açıklandı. Adult Swim‘in “Lütfen bu süreyi sezonun geri kalanına hazırlanmak için kullanın” ifadeleri ile yaptığı açıklamalarında Yedinci bölümün 20 Kasım tarihinde geleceğini duyurdu. Netflix’in daha öne yapmış olduğu açıklamalarını karşılaştırdığımızda da sezonun 8’inci bölümünden sonra ülkemizde yayınlanacağını anlıyoruz. Bu sezonun toplam 10 bölümden oluşacağını da söyleyelim.

Geçtiğimiz haftalarda Rick and Morty’nin geleceği hakkında önemli açıklamalar oldu. Yapımcılar, hayranlarını sevindirecek yeni planlarını açıkladı. Bu planlara göre şirket 2026 yılına kadar her yıl yeni bir sezonun yayınlanacağı bilgisini paylaştılar.

Son yazımızı okudunuz mu ? Aşağıda bulunan bağlantıdan son yazımıza ulaşabilirsiniz.

En Ölümcül Dans: 1518 Dans Vebası Nedir ?

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?