Pasifik Okyanusu’nda Uzaylı Teknolojisi İddiası !
  1. Ana Sayfa
  2. Metafizik

Pasifik Okyanusu’nda Uzaylı Teknolojisi İddiası !

0

Hardvard’lı bir bilim insanı çok konuşulan yeni bir iddia ortaya attı. Bilim insanının iddialarına göre Pasifik Okyanusu’nda bir uzaylı teknolojisi yaşanılıyor. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Son dönemlerde bilim dünyasını heyecanlandıran bir takım gelişmeler gerçekleşiyor. Yaşanılan son gelişme ise iddiaları ile tartışma ortamı yaratan Hardvard’lı astrofizikçi Avi Loeb’den geldi. Avi Loeb 2014 yılında Papa Yeni Gine’deki Manus adasının kıyı kesimlerine bir uzay aracı düştüğüne inanmaktadır.

Üst kademe bir bilim insanı, Pasifik Okyanusu’nun dibinde yatan olağanüstü uzaylı teknolojisini keşfetmek için planlamalar yaptığını duyurdu. Bu bilim insanının okyanusun içerisinde bir uzaylı teknolojisi var demesiyle birlikte bilim dünyasında hareketli saatler yaşanmıştır.

Ünlü Bilim İnsanı Gizemli Cismin Uzaylı Teknolojisi Olduğunu İddia Etti !

pasifik-okyanusunda-uzaylı-teknolojisi-iddiasıAstrofizikçi Avi Loeb, 2014 tarihinde dünyaya düşen yıldızlararası cismin, muhtemelen bir uzay aracı olduğuna inanmaktadır. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bir Amerika Uzay Komutanlığı raporu, düşen bu cismin başka bir yıldız sisteminden olduğunu açıkladı.

Bunun üzerine bu ajans, Manus adasının kıyılarında gökyüzüne yayılan merminin bir meteor olduğunun farkına vardı. Ancak Avi Loeb, düşen bu cismin bir uzay teknolojisi olduğuna inandığını belirtti. Konuyla ilgili araştırma yapacağını söyleyen Loeb, açıklamalarına şu şekilde devam etti;

Temel soru, herhangi bir meteorun kaynağında bariz yapay kompozisyonu gösterip gösteremeyeceğidir. Hayalim, Dünya dışında üretilmiş olan işlevsel bir ekipman parçasındaki bazı düğmelere basmaktır.

Hardvard’lı bilim insanı, Pasifik Okyanusu’nu hedef göstererek, cismin indiği okyanusun 10 kilometrekarelik bölgesinde keşif araştırmaları yapmak için ‘Kelepçeleme’ mıknatısları ile geri alma işleminin olabileceğini söylemiştir. Bazı bilim insanları ise bu konuda Loeb gibi düşünmemektedir. Diğer bilim insanları Loeb’in bu iddialarına Tuhaf ve Sorumsuzca tepkilerini vermiştir. Avi Loeb ise bu iddiaları doğrulamak için cismin düştüğü bölgede yani; Pasifik Okyanusu’nda bir takım çalışmalar yapacağını açıklamıştır.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Elon Musk, Bill Gates İle Dalga Geçti ! Hamile Erkek Emojisi

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları buradan bize sorabilirsiniz..

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?