Netflix’den Uygun Fiyatlı Yeni Paket ! Tüm Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama

Netflix’den Uygun Fiyatlı Yeni Paket ! Tüm Detaylar

0

Netflix Reklamlı Paket ! 

Dünyada en çok kullanılan dijital akış platformlarında birisi olan Netflix, daha uygun fiyatlı reklam gösterimi olan yeni paketleri üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Gelin detaylara birlikte bakalım.

En popüler video akış platformu olan Netflix, bu yılın ilk çeyreğinde özellikle de ülkemizde oldukça tepki çeken bir zam yaptı. Diğer video akış platformlarının daha az fiyatla abonelik hizmetleri sunmasından sonra Netflix’de büyük bir düşüş yaşanmıştır. Fakat şirket kaybettiği aboneleri yeni özel paketleri ile tekrar kazanmak istiyor. İddialara göre Netflix, reklam içeren yeni paketlerini duyuracak.

Netflix, Yeni Reklamlı Paketlerini Yıl Sonu Duyuracak !

İlk olarak New York Times’da paylaşılan bir habere göre Netflix, bu yıl sonunda yeni reklamlı paketlerini yayınlamak istiyor. Bunun sebebi olarak da şirketin 10 yıl sonra ilk defa abone kaybetmesi olarak gösteriliyor. Şirket çok uzun yıllar sonra abone sayısında artış yerine bir düşüş yaşamıştır.

Türkiye’ye geçtiğimiz haftalarda resmi olarak giriş yapan, fakat yayın hayatına Haziran ayında başlayacağını duyuran Disney Plus da Mart ayında reklamlı bir hizmet paketi üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Disney Plus’ın her şey dahil abonelik paketi ise Netflix’in fiyat tarifesinin ortalama yarısı kadardır. Disney Plus fiyat istikrarını sağlamayı başarırsa kısa bir süre sonra bu sektörde bir numara olabilir.

netflix-reklamlı-paket

Bir yandan da Türkiye’de yayın yapan EXXEN gibi bazı platformlar halihazırda uygun fiyatlı; reklamlı paketleri kullanıcılarına seçenek olarak sunmaktadırlar. EXXEN platformunun kurucusu Acun Ilıcalı’nın dediğine göre platform kurulduğu ilk günden bugüne kadar; abone sayısını başarılı bir şekilde arttırmaktadır.

Fakat Netflix platformunu bu konuda anlamak için zorlanabiliriz. Bunun nedeni ise bir yanda ortak hesap kullanımı için ceza sistemi getirip daha fazla; fiyat isterken diğer yandan da ücretleri azaltmak istediğini ifade ediyor.

Netflix’in mevcut paketleri ise şu şekilde ;

Temel Plan : 37.99 TL (480p)

Standart Plan : 57.99 TL (1080P)

Özel Plan : 77.99 TL (4K+HDR) 

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

FIFA ve EA Anlaşamadı ! Yeni Oyunun Adı Ne Olacak ?

Netflix Reklamlı Paket 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?