Netflix’de En Çok İzlenen Diziler Açıklandı ! Güncel
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Netflix’de En Çok İzlenen Diziler Açıklandı ! Güncel

0

Netflix En Çok İzlenen Diziler 

Netflix platformu geçtiğimiz hafta 18-24 Nisan arasında en çok izlenen yapımları açıklamıştı. Şirket bu sefer bu haftanın en çok izlenen dizilerini paylaştı. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Dünyanın en çok izlenen ve en popüler dijital yayın platformu olarak görülen Netflix, 2 yıldır en çok izlenilen yapımların listelerini kullanıcılar ile paylaşıyor. Paylaşılan bu yapımlar ise tabi ki yerli ve yabancı olarak farklı listelerde de kullanıcılara gösterilmektedir. Netflix, bu hafta ise  toplam izlenme saatine düzenlediği listesini kullanıcıları ile paylaştı.

En Çok İzlenen Dizi ve Filmler Açıklandı !

netflix-haftanin-en-cok-izlenen-dizi-filmleri

Netflix platformu, her ay en çok izlenilen ve en çok beğenilen yapımları sosyal medya adreslerinden ve resmi internet sitesinde paylaşıyor. Şirket yapımların izlenme saatine göre haftalık, aylık ve yıllık olarak verilerini listeler halinde kullanıcılarına iletiyor. Netflix, şimdi ise 25 Nisan – 1 Mayıs arasında en çok izlenilen Dizi ve Film listesini kullanıcılar ile paylaştı.

Şirket tarafından paylaşılan listeye göre birinci sırada 78 Milyon 00 binin üzerindeki izlenme saati ile Ozark’ın 4. sezonu bulunmaktadır. Bu yapımın geçen haftalardaki listelere de 7 kere girdiğini düşünürsek listenin birinci sırasında olması şaşırtmıyor.

Açıklanan listenin 2. sırasında ise 34 milyon 310 bin; izleme saati ile Selling Sunset’in 5. sezonu bulunmaktadır. Listenin 3. sırasında ise 30 milyon 170 bin izleme saati ile 3. kez sıralamaya girme başarısı gösteren Anatomy of a Scandal yapımı bulunmaktadır.

Geçtiğimiz 1.5 aylık süreçte TOP10 listesinin hep ilk 3’üne girmeyi başaran; Bridgerton’ın 2. sezonu ise bu haftadaki listede 29 milyon 740 bin; izlenme saati ile 4. sırada yerini almıştır. Ayrıca yapımın ilk sezonunun da 12 milyon 130 bin izlenme; saati ile yine aynı listenin ilk 10 sırasına girmeyi başarmıştır. Bu listelerin o haftaki izlenme saatine göre açıklandığını sizlere söyleyelim.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Sizce hangi dizi bu listeye girmeyi hak ediyor veya hak etmiyor ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bize görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Web sitemizin en aşağı kısmında bulunan istek sayfasından bizlere araştırılmasını istediğiniz konuyu iletebilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya adreslerimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Disney+’ın Türk Dizisi Kaçış’tan İlk Fragman Geldi !

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?