Netflix, Yeni Oyununun Tarihini Duyurdu ! ‘Exploding Kittens’
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Netflix, Yeni Oyununun Tarihini Duyurdu ! ‘Exploding Kittens’

0

Exploding Kittens Netflix 

Dizi ve film platformu olan Netflix, oyun sektöründeki girişimlerini hızlandırmaya başladı. Netflix, yeni oyununun ve oyunla alakalı dizisinin çıkış tarihlerini açıkladı. Gelin detaylara birlikte bakalım..

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi platformu olarak kabul edilen Netflix, geçtiğimiz ay ülkemizde gerçekleştirdiği fiyat zammının ardından sosyal medya da yoğun tepki gördü. Sosyal medyadan gelen bu yoğun tepkilerin ardından politikasından vazgeçmeyen şirket, yeni bir oyun şirketi ile ortaklık yaptı.

Bir mobil oyun ve animasyon dizisine ortak olacağını açıklayan Netflix’in ortaklık kurduğu şirket ise yurt dışında önemli işler yapmış olan bir firma. 2022 yılında piyasaya sürülecek bu oyun tam olarak ne zaman çıkacak ?

Netflix ve Exploding Kittens’den Yeni Oyun Projesi !

netflixin-yeni-oyunu-exploding-kittens

Exploding Kittens inc. ile beraber yeni ortaklığını açıklayan Netflix, oyun piyasasında kendine yer edinmeyi amaçlıyor. Exploding Kittens şirketi kendi adını verdikleri oyunla birlikte 18 milyondan fazla satışa oranına ulaştığını açıkladı. Netflix’in Mayıs ayında, ‘Exploding Kittens’  adlı mobil oyunu piyasa sürmesi bekleniyor. Piyasaya süreceği bu oyunun dışında şirket gelcek yıl Tanrı ve onun kedilerini konu alan yeni bir animasyon dizisini de çıkartması beklenmektedir.

Netflix yapmış olduğu bu ortaklık anlaşması ile birlikte gelişen oyun sektörüne; en hızlı şekilde girmiş oldu. Mayıs ayında piyasaya sürülmesi beklenilen Exploding – The Game adlı oyunun Netflix abonelerine ücretsiz olması beklenmektedir.

Şuan için Exploding Kittens oyununun App Store ve Google Play Store’da ücretsiz olduğunu sizlere hatırlatalım. Oyunun yeni sürümü piyasaya sürüldükten sonra eski sürümünün de mağazada kalması düşünülmektedir. Maalesef hali hazırda olan uygulamadaki geliştirmeleriniz ve ilerlemeleriniz oyunun yeni güncellemesine aktarılmayacaktır.

Netflix’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, yeni Netflix animasyon komedi dizisinde Exploding Kittens’in başrolünde Tom Ellis olacaktır.

Matthew Inman’ın konuyla ilgili açıklamaları ise şu şekilde;

“Yeni dizi ve oyun, hayranlarımıza seriyle bağlantı kurmanın ve etkileşim kurmanın yeni yollarını verecek” dedi

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Doctor Strange 2 Filminin Detayları Açıklandı !

Exploding Kittens Netflix 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?