Netflix, Resident Evil Dizisinin Fragmanını Paylaştı !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Netflix, Resident Evil Dizisinin Fragmanını Paylaştı !

0

Netflix, Resident Evil dizisinden ilk görüntüleri kullanıcıları ile paylaştı. Oyun ve Dizi ile kült hale gelen Resident Evil dizisinin detaylarına gelin birlikte bakalım.

Efsane oyun serilerinden birisi olan Resident Evil, Netflix platformunda dizi haline getiriliyor. En çok izlenen video platformlarından birisi olan Netflix’de ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana göre Resident Evil’ın canlı çekim bir dizi olacağı belli oldu. Netflix’de gösterime girecek olan Resident Evil dizisi ne zaman yayınlanacak ? Dizinin konusu ne olacak ? gelin inceleyelim.

Resident Evil Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı !

Netflix şirketi, bugüne kadar oynanan meşhur oyun serilerini dizi haline getirmeye devam ediyor. Netflix’in son projesi ise Capcom’un hayatta kalma serisi Resident Evil’i konu almaktadır. İlk sezonu sekiz bölüm olarak planlanan dizi, 14 Temmuz’da Netflix’de prömiyer olarak yapılacaktır.

Resident Evil dizisinin konusu ise gizemini hala koruyor. Fakat fragman, dizinin iki zaman çizelgesi arasında bölüneceğini konu alıyor olabilir. 2022 yılında geçen sahneler, Jane’in babası ve kız kardeşi Billy ile New Raccoon City’ye taşındığını, 2036 yılında geçen sahneler ilse Jane’in kıyamet sonrasında Londra şehrini keşfetmesi ile başlamaktadır.

resident-evil-dizi

Resident Evil oyun serisini devam ettiren dizi, New Raccoon City’yi yöneten Umbrella Corparation’ın tehlikeli olaylarını gün yüzüne çıkarmak isteyen Jane’in hikayesini konu alıyor. Yeni çıkarılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Supernatural dizisinin yazar-yapımcısı olan Andrew Dabb oturuyor.

“2036, ölümcül bir virüsün küresel kıyamete yol açmasından 14 yıl sonra Jade Wesker; kana susamış, enfekte ve çılgın yaratıklar tarafından istila edilen dünyada hayatta kalmak için savaşıyor. Bu mutlak katliamda Jade, New Raccoon City’deki geçmişi, babasının Umbrella Corporation ile olan tüyler ürpertici bağlantılarını ve kız kardeşi Billie’nin başına gelenleri araştırıyor.”

Resident Evil dizisinin oyuncu kadrosunda ise; serinin ana düşmanlarından birisi olan Albert Wasker’i Lance Reddick canlandırmaktadır. Tamara Smart ve Ella Balinska ise Wasker’in kızı Jane’in gençlik ve yaşlılık hallerini canlandırmaktadır.

Peki sizin bu dizi hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Twitter’ın Yeni Oyunu Data Dash Yayınlandı ! İşte Detaylar

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?