Myrtle Corbin Kimdir ? İşte Hayat Hikayesi
  1. Ana Sayfa
  2. Biyografi

Myrtle Corbin Kimdir ? İşte Hayat Hikayesi

0

Dört Bacak ve İki Rahimle Doğan Myrtle Corbin Kimdir ?

Myrtle Corbin Kimdir ?

Josephine Myrtle Corbin, 1868 yılında Tennes’de dünyaya geldi. Corbin’in fazlasıyla enteresan hayat hikayesi de tam bugün başladı. Myrtle’ı enteresan kılan şey ise doğuştan 4 ayaklı olmasıydı. Bu enteresan olay ilk olarak 1880 yılında gerçekleştirilen nüfus sayımında insanların dikkatini çekti. Myrtle doğuştan 4 ayaklıydı fakat sahip olduğu tüm ayaklar onun değildi.

Annesinin karnında yalnız olmayan Myrtle, doğarken yalnız doğmuştu fakat sadece belden aşağısı gelişmiş olan ikiz kardeşinin ayaklarını da kendisiyle birlikte getirmişti. Asıl enteresan olan ise, Myrtle’ın dünyaya gelirken yanında getirdiği ikiz kardeşinin ayaklarını da kontrol edebiliyor olmasıydı. Bu ayakları kullanabilmek için çok çabalasa da maalesef onları yürümek için kullanamadı.

Myrtle Corbin Kimdir ?

Myrtle’ın ünü tüm ülkede yayılırken bu durum o zamanın iş insanı P.T Barnum’un da dikkatini çekti. Barnum, Myrtle’a sirklerinde çalışması için bir iş teklifinde bulundu. Haftalık olarak yaklaşık 450$ kazanan Myrtle, her geçen gün daha da ünleniyor ve insanların dikkatlerini üzerine topluyordu. Fakat onun enteresan hayat hikayesi burada sonlanmadı. Tıp dünyası da bu olayı merak etti ve Myrtle’ı özel olarak araştırmak istiyorlardı. 19 yaşında Dr. Clintonn Bicknell ile evlenen Myrtle’ın bir yeni sırrı daha ortaya çıktı. İkiz kız kardeşinin bacaklarında da bir rahmi ve ayrı zamanda bir vajinası vardı.

Dr. Clintonn Bicknell bu durumu diğer meslektaşları ile paylaşmak istedi fakat bu durumdan eşinin rahatsız olacağını düşündü. Bir süre sonra bu bilgiyi yakın arkadaşları olan George M. Gould ve Walter L. Pyle ile paylaşan Bicknell, onlar ile bu konunun üzerine gitmeyi istedi. Araştırmanın başlarında bu konuya karşı çıkan Myrtle, bir süre sonra eşinin ısrarlarına dayanamayıp bu duruma izin verdi.

 

myrtle-corbin-kimdir-hayat-hikayesi

Yapılan araştırmaların sonucu ise çok enteresan çıkmıştı. Araştırmalara göre her iki rahimde adet görmekteydi. Yani bu bilgiye göre her iki rahimden de çocuk sahibi olunabilirdi. Myrtle Corbin’in 5 çocuğu bulunmaktaydı. Bazı söylentilere göre 3 çocuğu kendi rahminden 2 çocuğu ise kız kardeşinin rahminden olmuştu.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bu konu hakkındaki görüşlerinizi bizimle payaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Prenses Diana ve Trajik Hikayesi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?