Mobil Yatırım Uygulaması Piapiri Nedir, Nasıl Kullanılır ?
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama

Mobil Yatırım Uygulaması Piapiri Nedir, Nasıl Kullanılır ?

0

Ünlü & Co Tarafından Üretilen Piapiri Uygulaması Duyuruldu

Piapiri Nedir ? 

Robotik alım-satım sinyalleri, yatırım sepetleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile yatırım için bir dijital sistem sunma hedefi ile geliştirilen Piapiri, kullanıcılara yatırım danışmanı olarak hizmet vermeyi hedefliyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Yatırım yapmayı daha kolay hale getiren dijital uygulamalar her geçen gün hayatımıza girmeye devam ediyor. Yatırım uygulamaları konusunda hem yurt dışında hem de ülkemizde pek çok birbirine alternatif dijital uygulama bulunmaktadır. Bu alternatiflerden birisi olan ve geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan Piapiri, yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu Ünlü & Co tarafından geliştirildi. Piapiri uygulaması, kullanıcılara yatırım danışmanı olarak hizmet vermeyi amaçlıyor.

Piapiri uygulaması hem İOS hem de Android marketleri tarafından desteklenmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra sizi ilk başta detaylı bir üyelik işlemleri bekliyor. Piapiri hesabınızı, görüntülü görüşme üzerinden yada tarafınıza yönlendirilen bir kurye tarafından da açabilmektesiniz.

Piapiri Nedir, Nasıl Kullanılacak ?

piapiri-nedir-nasıl-kullanılır-Ünlü-CO

Viop, Hisse Senedi, Varant, Yatırım Fonu, Kur/Parite ve Kripto para verilerini tek ekranda takip etmenize olanak sağlayan Piapiri, Tefas fonlarının tüm detaylarına ulaşmanıza da olanak sağlamakta. Piapiri uygulaması sayesinde hisse senetlerine, vadeli işlem sözleşmelerine, yatırım fonlarına ve varantlara çok kolay bir biçimde yatırım yapabilirsiniz.

Danışman olarak da hizmet sağlayabilen Piapiri, istediğiniz alan hakkındaki tüm verileri karşınıza getiriyor. Kullanıcılar isterse anlık borsa verileri, haberler, bilanço ve gelir tablosu, kademe analizi ve takas analizi gibi verilere kolaylıkla ulaşabiliyor.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Petal Search Nedir, Nasıl Kullanılır ? İşte Detaylar

Piapiri Nedir ?

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?