Merakla Beklenen Starfield Oyununun Tüm Detayları !
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Merakla Beklenen Starfield Oyununun Tüm Detayları !

0

Starfield

Açıklandığı ilk günden bu yana kullanıcılar tarafından merakla beklenilen Starfield oyunundan yeni görseller paylaşılmıştır. Reddit’deki bir kullanıcı oyunun YouTube videosundaki yakalamış olduğu ekran görüntüleri ile uzay gemisinin grafiklerini paylaştı.

Bethesda Games Studios tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Starfield, oyun severler tarafından uzun bir zamandır merakla beklenmektedir. Oyun ile alakalı çıkan her yeni ayrıntı, fragmanlar ve hakkında çıkan yeni detaylarda oyunu bekleyenler için ayrı heyecan oluşturdu.

Oyunu tasarlayan ve geliştiren Bethesda ise paylaşımlarıyla bu heyecanı oyun severler ile paylaşıyor. Hatta geçtiğimiz hafta bu oyundan esinlenerek bir akıllı saat bile yapıldığını söyleyebiliriz. Bugüne kadar yapılmış en gerçekçi uzay oyunlarından bir tanesi olarak görülen Starfield, şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Gelin detaylara daha yakından bakalım.

Starfield’ın Konsept Tasarımları Paylaşıldı !

starfield-hakkındaki-tüm-bilgiler

Starfield oyununun ses yönetmeni Mark Lambert ve bestecisi Inon Zur, geçtiğimiz Nisan ayının sonlarında YouTube’dan paylaşmış olduğu bir videoda, oyunun ses tasarımları ile ilgili bir takım açıklamalar yaptı. Paylaşılan videonun bir kısmında oyunun konsept tasarımına ait görsellerin olduğunu fark eden Reddit kullanıcısı, aldığı ekran görüntülerini kullanıcılar ile paylaştı. Bu olayların ardından Starfield oyununun uzay araç içi ilk defa bu kadar net gösterilmiştir.

Paylaşılan bu görseller bizlere oyunun farklı özelliklerini de göstermiştir. Her ne kadar oyun içerisinde yapılan görevler olsa da bu görsellerden; anlayacağımız kadarıyla oyun daha kapsamlı olacaktır. Paylaşılan görsellerde kullanıcılar oyunun Alien ve Fallout oyunlarının bir versiyonu gibi gözüktüğünü iddia etmiştir.

Paylaşılan bu görsellerin oyunun sadece küçük bir kısmını gösterdiğini unutmamamız gerekiyor. Verilen görevleri ve yapılacaklar listesini de ancak oyun yayınlandığı zaman öğrenebileceğiz. Starfield oyununun 11 Kasım’da düzenlenecek olan canlı yayın etkinliği ile birlikte oyun severlerin beğenisine sunulacaktır.

Paylaşılan görsellerin çok hoş durduğunu ve daha önceki uzay oyunlarının; aksine daha gelişmiş grafiklerin kullanıldığını söyleyebiliriz. Özellikle kullanılan ışıkların oyun üzerinde güzel bir ambiyans oluşturmuş gibi duruyor.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Amerika’da Siber Saldırı Yüzünden Bir Okul Kapandı !

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?