Max Payne Remake Geliyor ! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Max Payne Remake Geliyor ! İşte Detaylar

0

Remedy ve Rockstar, Max Payne Remake oyununu doğruladı. Max Payne 1 ve 2 yi kapsayacak olan bu yeni oyunun dev bir bütçeye sahip olacağı konuşuluyor.

Max Payne oyununun geliştirici olan Remedy Entertainment şirketi, ilk iki oyunun Remake’i için müjdeli haberi sonunda verdi. 2001 ve 2003 tarihlerinde çıkan Max Payne ve Max Payne 2: The Fall of Max Payne oyunu, yeni nesil sistemlere ve windows bilgisayarlara performansı artmış bir şekilde gelmektedir.

Max Payne Remake Ne Zaman Çıkacak ?

Remedy Entertainment ve Rockstar şirketleri, Max Payne ve Max Payne 2: The Fall of Max Payne Remake oyunu için tekrardan bir araya geliyor. PS5, Xbox Series X/S ve Bilgisayar için tanıtılacağı düşünülen yeni Max Payne oyununun daha gerçekçi grafikler kullanmasına ve kullanımının daha da kolaylaştırılmasına sahip olması beklenmektedir.

2000’li yılların başında yayınlanan ve üçüncü bakış açısından tasarlanan oyunlara öncülük eden; Max Payne serisi, aynı zamanda mermi zamanı (bullet time) özelliğini kullanan ilk oyundur. Remedy şirketinin Nortlight Engine oyun grafik motoru ile yapılan Max Payne 1 ve 2; ‘nin, Rockstar şirketi tarafından finanse edileceği açıklandı. Remedy tarafında uygulanan Control gibi AAA prodüksiyonlu bir oyun olacağı konusunda anlaşılmıştır. Bu durumda kullanıcılar Rockstar’ın daha önceki yayınlamış olduğu Grand Theft Auto; The Trilogy felaketine benzemeyeceğini anladı.

Bu yeni oyun hakkındaki açıklamalarda Rockstar Games şirketinin Kurucusu; ve CEO’su Sam Houster, şu ifadeleri kullandı.

“Remedy’deki arkadaşlarımız, orijinal Max Payne oyunlarını yeniden yapmak için bize geldiklerinde çok heyecanlandık. Remedy ekibinin yıllar içinde yarattığı çalışmanın büyük hayranlarıyız ve bu yapımların yeni versiyonlarını; yapmak için sabırsızlanıyoruz.”

 

max-payne-remake-geliyorYeni çıkarılacak oyunun resmi doğrulama aldığını söylesekte, bu oyunun henüz tasarım aşamasında olduğunu unutmamamız gerekiyor. Yani oyunun henüz modelleme ve konsept sürecinde olma ihtimali var. Bu durumdan dolayı Max Payne Remake’nin çıkış tarihi için biraz beklememiz gerekmektedir.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Diğer oyun yazımızı okudunuz mu ? Hemen aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Unreal Engine 5 Tanıtımı !

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları burdan bize sorabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?