Marvel’ın Yeni Vampir Filmi Morbius !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Marvel’ın Yeni Vampir Filmi Morbius !

0

Marvel’ın çıkarmış olduğu yeni vampir filmi Morbius, tüm dünyayla birlikte Türkiye’de de 1 Nisan’da vizyona girecek.

Marvel şirketi gelecek hafta vizyona girecek yeni filmi için gün sayıyor. Şirket Avangers serisinden sonra Moon Knight, Hawkeye, Ms. Marvel ve She Hulk filmleriyle yine birbirine dolanan yeni seriler hazırladı. Morbius, henüz hangi örümcek adam ile aynı evrende olacağı bilinmese de Venom karakteriyle aynı evrende olacağı bilinmekte.

Marvel’ın Yeni Filmi Morbius 1 Nisan’da Sinemalarda !

Sony şirketinin Örümcek Adam evrenindeki üçüncü filmi olan Morbius, kullanıcılar tarafından büyük bir beklentiyle beklenmektedir. Filmin ilk fragmanı çıktığında kullanıcılar sosyal medya hesaplarından ve Google’dan hemen Morbius’un hangi evrenden olduğunu aratmaya başladı.

Tobey Maguire’ın Örümcek Adam filminde, Venom kahramanından daha çok karakter işlenmiştir. Örümcek Adam filminde ise Oscorp’a ve Tom Holland’ın son serilerinde ise Vilture’a odaklanılmıştır. Bu durumdan dolayı Morbius’un henüz hangi evrenden yer alacağını bilememekteyiz.

Marvel şirketi tarafından yapılan açıklamalarda Andrew Garfield’ın kendi serisinde Gwen Stacky’i kurtaramadığı halde Tom Holland’ın; Örümcek-Adam Eve dönüş Yok filminde Marry J. karakterini kurtarışı üzerinde çokça durulmaktadır. Bu durumdan dolayı seriyi seven bir çok takipçi Garfield’ın serisinin devamının geleceğini ve bu yollada Gwen’in kurtulacağını düşünmektedir.

Bu haberler ile birlikte İnanılmaz Örümcek Adam filminin devam etmesi ihtimalinde Venom ve Morbius; karakterlerinin birleşeceği iddia edilmektedir. Ancak başta dediğimiz gibi bu yazılanların hepsi sadece birer iddia olarak kalmaktadır. 1 Nisan’da vizyona girecek yeni filmde de spoiler vermemek için yoğun bir çaba olacağını; söylesek yanılmayız.

Sony Kendi Sinematik Evrenini Mi Oluşturuyor ?

marvelın-yeni-filmi-morbiusGeçtiğimiz yıllarda ise Sony şirketi, Marvel evreninin bildiğimiz MCU zaman çizelgesinin dışında tutulduğunu açıklamıştı. Bu durumlardan dolayı gelecek filmlerde Venom ile birleşmesinin imkansız olmayacağı hatta Tom Hardy‘nin sete uğradığını da hesaba katarsak Sony şirketinin kendi sinematik evrenini oluşturduğu iddiası üzerinde durabiliriz.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Görüşlerinizi ve yorumlarınızı aşağıda bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Rusya Türkiye’ye Satışlarını Bitcoin Üzerinden Yapacak ?

Yeni Forum sitemizi hiç ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forum sitemizde gezinebilir ve sorularınıza cevap arayabilirsiniz.

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?