Marvel Dizisi She-Hulk Ne Zaman Yayına Girecek ?
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Marvel Dizisi She-Hulk Ne Zaman Yayına Girecek ?

0

Marvel Comics’in heyecanla beklenen She-Hulk 2022 dizisinin yayın tarihi belli oldu. Disney Plus yanlışlıkla dizinin çıkış tarihini kullanıcılar ile paylaştı. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Netflix şirketinin rakibi Disney Plus, son dönemlerde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan platform, 137.7 milyon kullanıcıya sahip olduğunu açıkladı. Bu sayılar rakip platform Netflix içinde büyük bir tehdit oluşturuyor.

Birçok dizi ve film yapımları ile kullanıcıların karşısına çıkacak Disney Plus, yerli dizi olan Kaçış’ın fragmanını kulanıcılar ile paylaşmıştı. Ülkemize çeşitli şov yapımlar ile girecek olan firma, son dönemlerde sıkça konuşulan She-Hulk dizisinin çıkış tarihini yanlışlıkla duyurdu. Marvel Comics’in yapımcılığını üstlendiği dizi, Disney Plus’ta yayınlanıp yayınlanmayacağı çok konuşulmaktaydı. Disney Plus yanlışlıkla da olsa dizinin platforma geleceğini duyurmuş oldu.

She Hulk Ağustos Ayında Çıkıyor !

she-hulk-ne-zaman-çıkacak

Marvel şirketinin yapımcılığını üstlendiği She Hulk dizisinin Disney Plus’ta yayınlanacağına aslında kesin gözüyle bakılıyordu. Fakat Disney Plus dizinin platformda yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında kullanıcılara resmi bir açıklama yapmamıştı. Bazı iddialara göre dizi 2022 Ağustos ayında yayına girecekti. Ancak Disney Plus UK resmi internet sitesinde yanlışlıkla dizinin 2022 Ağustos ayında yayınlanacağını açıkladı. Bu resmi duyuru sayesinde diğer iddialarda doğrulanmış oldu.

She Hulk 2022’nin tarihi diğer Marvel yapımlarının yanında listelenmiştir. Disney Plus’ın resmi web sitesinde yer alan bir yazıda, She Hulk’un 17 Ağustos’ta platformda yayınlanacağı yazıyordu. Dizinin çıkış tarihinin yazdığı blog yazısında ise şu ifadelere yer verilmiştir ;

  Bu yeni komedi dizisinde Bruce Banner, kuzeni Jennifer Walters’a acil kan yardımına ihtiyacı olduğu için yardım ediyor. Tahmin edin neler oluyor? Tabii ki güçlerini de alıyor. Tatiana Maslany, insanüstü odaklı hukuk davalarında uzlaşmış avukat Jennifer’ı oynayacak. Mark Ruffalo ise, Abomination’ı oynayan Tim Roth ile birlikte Hulk olarak geri döndü.

Kullanıcılar tarafından heyecanla beklenen Marvel yapımı She-Hulk 2022 nihayet yayınlanıyor. Çıkarılan bu dizi hakkında ise henüz detayları bilmiyoruz. Yayınlanacağı tarihe yakın bir zamanda fragman ve diziden detayları yine sizler için yazımıza yer veririz.
Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?