Maroon Berets 2030 Duyuruldu ! Türkiye-Ermenistan Savaşı
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler

Maroon Berets 2030 Duyuruldu ! Türkiye-Ermenistan Savaşı

0

Maroon Berets 2030 

Yerli oyun şirketi olan Crescent Games, Bilgisayar oyuncularının beğenisine sunduğu yeni oyunu olan Maroon Berets: 2030’u duyurdu. Hayali Türkiye-Ermenistan savaşını konu alan oyun Türkçe seslendirme desteği ile birlikte 19 Mayıs 2022 tarihinde kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Video oyun sektörünün dünya üzerindeki gelişimi hızla artarken Türk  geliştiricilerde bu gelişimden olumlu yönde etkileniyorlar. Son yıllarda yerli oyunların gelişimiyle birlikte bir çok kullanıcının bu oyunları tercih ettiğini görmekteyiz. Bu oyunlara bir yenisi daha eklenmiş oldu. Yerli oyun geliştirici şirket olan Crescent Games, Maroon Berets: 2030’u resmen duyurdu.

Yerli oyun şu an için geliştirilme aşamasında olup, önümüzdeki haftalarda oyun severlerin kullanımına sunulacaktır.  Yeni oyunun konusu, hayali bir Türkiye-Ermenistan savaşıdır.  Oyunda bir bordo bereli olup size verilen görevleri başarılı bir şekilde yapmanız söyleniyor. Düşündüğünüz gibi oyundaki asıl amaç verilen bu görevleri başarılı bir şekilde yapıp hayali savaşı kazanmaktır.

19 Mayıs 2022’de Piyasaya Sürülecek

Yerli oyunumuza baktığımız zaman steam hesabında tek oyunculu oynanabildiğini görmekteyiz. Bu durum güncellemeler ile birlikte farklı bir hal alır mı şimdilik soru işareti olarak kalıyor. Maroon Berets 2030 oyununda 10 farklı haritanın olacağından bahseden uzmanlar, silah tepmelerinin ve alev gibi efektlerin oldukça gerçekci bir şekilde ayarlandığını ilettiler. Yapılan açıklamalara göre oyundaki farklı silahların açılması için düşmanların öldürülmesi gerekmektedir.

maroon-berets-2030-ne-zaman-cikacakYerli oyunumuzun oyun severler tarafından en beğenilen özelliklerinden biriside Türkçe dil desteğinin olmasıdır. Oyun Türkçe dil desteği haricinde, Türkçe menü, alt yazı ve Türkçe seslendirme gibi seçenekleri de içerisinde bulunduruyor. Böylelikle oyun içerisindeki hikayeyi daha rahat anlayıp maceraya daha kısa sürede başlayabileceksiniz. Oyunu geliştiren ekip 19 Mayıs 2022’de oyunu piyasaya süreceklerini açıkladılar.

Maroon Berets: 2030 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 8 ve üzeri
 • İşlemci: İntel Core i5 ve AMD Ryzen 5
 • Ram: 4 GB ve üzeri
 • Depolama: 25 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX980

Maroon Berets: 2030 Önerilen Sistem Gereksinimi

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: İntel Core i7 ve AMD Ryzen 7
 • Ram: 8GB
 • Depolama: 25GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 1070

 

 

Bir önceki yazımızı okudunuz mu ?

Instagram Yeni Özellik: Videolara Alt Yazı Geldi !

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?