Maçları Ücretsiz İzleyebileceğiniz FIFA Plus Nedir ?
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama

Maçları Ücretsiz İzleyebileceğiniz FIFA Plus Nedir ?

0

fifa plus nedir ? ücretli mi ?

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), bugün kendi tasarlamış olduğu çevrimiçi sosyal platformunu tanıttı. FIFA Plus adıyla tanıtılan bu platform, 100 FIFA üyesi federasyonun karşılaşmalarına ev sahipliği yapacaktır. Yeni kurulan bu platform, futbol hayranları için özel etkinliklere de yer verecektir.

Katar’da düzenlenecek olan 2022 FIFA Dünya Kupası’ndan hemen önce piyasaya sürülen yeni uygulamanın, arşivlenen karşılaşmalara da ev sahipliği yapması beklenmektedir. Kurulan bu yeni platform hem kadınların hem de erkeklerin tüm Dünya Kupası  karşılaşmalarını içerisinde barındıracak. Hazırlanan bu içeriklerin toplam izlenme süresi ise 2.000 saate yakın olacaktır. Arşiv 1950’li yıllara kadar uzanan 2.500 videoya yer veriyor olsa da önümüzdeki dönemlerde bu sayının hızlanarak artması beklenmektedir.

FIFA Plus Nedir ? Karşılaşmalar Ücretsiz Mi ?

fifa-plus-ücretli-miYeni oluşturulan bu platformun en büyük avantajı tabi ki de karşılaşmaların ücretsiz olarak naklen platform üzerinden veriyor olmasıdır. Ayrıca veriliyor olan bu karşılaşmalar sadece Avrupa’nın üst düzey ligleri ile de sınırlı kalmayacaktır. Platformda neredeyse tüm erkeklerini, kadınların ve genç kategoridekilerin karşılaşmaları canlı olarak izlenebilecektir. Katar’da düzenlenecek olan 2022 Dünya Kupası’da FIFA Plus platformu tarafından ücretsiz bir şekilde takip edilebilecektir.

Oluşturulan bu platformda sadece canlı karşılaşmalar ve arşivler yer almayacak. Bunların yanında belgesel ve talk show tarzı programlara da yer verilecektir. Tüm dünyadan erişilebilecek olan FIFA Plus şimdilik Almanca, İspanyolca, İngilizce, Fransızca ve Portekizce; seçenekleri ile çıkış yaptı. Platformun önümüzdeki dönemlerde daha fazla dil seçeneği sunacağı beklenmektedir.

FIFA Plus uygulaması şu an için reklamlı bir şekilde tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Fakat bu kurulan platforma yakın bir zamanda abonelik sisteminin gelmesi ön görülmektedir. Uygulamayı Android kullanıcısıysanız Play Store’dan, Apple kullanıcısıysanız App Store’dan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirip kurabilirsiniz.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ? okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Vivo X Fold Tanıtıldı ! Özellikleri Nelerdir ?

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları burdan bize sorabilirsiniz..

Araştırılmasını istediğiniz bir konu varsa istek sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?