Lezzet Ankara Uygulaması Nedir, Nasıl Kayıt Olunur ?
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Lezzet Ankara Uygulaması Nedir, Nasıl Kayıt Olunur ?

0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Pandemi döneminde belediyenin vermiş olduğu bütçe ile ihtiyaç sahiplerine destek vermeye devam ediyor. Mansur Yavaş’ın son projesi ise, Lezzet Ankara uygulaması sayesinde pandemi dönemini zor geçiren esnafların yardımına koşmak. Peki Lezzet Ankara uygulaması nedir, nasıl işleyecek?

Ankara Büyükşehir Başkanı Mansur Yavaş, pandemi döneminde sıkışan ve zor günler geçiren esnafa destek olmak amacıyla Lezzet Ankara projesini başlattıklarını duyurdu. Mansur Yavaş’ın verdiği bilgilere göre uygulama  komisyonsuz sipariş almayı amaçlıyor.

Lezzet Ankara Nedir ?

Covid-19 pandemisi boyunca sadece Ankara’da değil tüm şehirlerimizdeki esnaflar çok zor zaman geçirdiler. Sosyal Belediyecilik sloganıyla hareken eden Mansur Yavaş, belediye bütçesiyle bu pandemi dönemini zor geçiren esnafların; en büyük destekçilerinden birisi olacak. Daha öncede bir çok proje ile vatandaşların ve ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşan Mansur Yavaş, Lezzet Ankara uygulamasıyla şimdide esnafın yanında.

Lezzet Ankara’ya Nasıl Kayıt Olunur ?

Mansur Yavaş açıklamalarında uygulamayı kullanmak isteyenlere; kullanım kılavuzu ve işyeri kaydının yapılabileceği iki internet adresi verdi. (www.lezzetankara.com)

Kayıtlar Devam Ediyor Mu ?

lezzet-ankara-mansur-yavasAnkara Büyükşehir Belediyesi’nin başlatmış olduğu, pandemi dönemini zor geçiren esnafı desteklediği proje olan Lezzet Ankara uygulaması için kayıtlar devam etmekte. Uygulamaya kayıt olup komisyonsuz satış yapabilirsiniz.

Uygulama açıldığı ilk günlerde 599 işyeri kaydoldu. Uygulamaya yine ilk zamanlarında 4-5 bin kişi kaydını yaptırdı.

Yemek Sepetine Rakip Mi Olacak ?

Gelir kaybı yaşayan ve pandemi dönemini zor geçiren esnafların yanında olduğunu belirten ve bunun için yeni bir proje geliştiren Mansur Yavaş, projeyi Twitter adresinden duyurdu. Sıfır komisyon ile esnafa desteğini belli eden proje büyük sipariş uygulaması; olan Yemek Sepetine rakip oldu diyebiliriz. Mansur Yavaş, yapmış olduğu açıklamalarda esnafımızın alın terini korumak amacıyla; yüzde 0 komisyonla Lezzet Ankara uygulamasını geliştirdik ifadelerini kullandı.

Ankara’daki tüm restorantları ve cafeleri uygulamaya davet eden Mansur Yavaş; Bu zor pandemi şartlarında esnafın ve vatandaşın yanında olmaya devam ediyor.

Sizin bu konu hakkındaki görüşünüz nedir ? Sizce her şehre böyle bir uygulama gerekli mi ? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bize yorumlar kısmından aktarabilirsiniz.

Son Yazımızı okudunuz mu ?

Covid-19’un Yan Etkisi Olan Gri Madde Nedir, Nasıl Arttırılır ?

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?