Kiğılı, Dünyanın İlk Holografik NFT Defilesini Yaptı ! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Kiğılı, Dünyanın İlk Holografik NFT Defilesini Yaptı ! İşte Detaylar

0

Kiğılı Holografik NFT Defilesi

Ünlü Türk giyim markası olan Kiğılı, dünyanın ilk Holografik NFT Defilesini gerçekleştirdi. Tomorrow adlı bir NFT koleksiyonu geliştiren şirket, yapmış oldukları NFT’lerin OpenSea üzerinden satışını gerçekleştirecek. Satın alınan NFT’ler ise tüm Metaverse dünyasında kullanılabilir olacak. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Türkiye’nin en popüler erkek giyim mağazalarından birisi olarak gösterilen Kiğılı, dünyanın ilk holografik NFT defilesini resmen gerçekleştirmiştir. Etkinlik için Tomorrow adını seçen şirket özel bir koleksiyon oluşturdu. Giyim markası bu şekilde hem NFT dünyasına hem de Metaverse dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Kiğılı markası tarafından oluşturulan Tomorrow koleksiyonunda smokinden sweatshirte kadar çoğu kategoride ürünler yer aldı. Marka oluşturduğu bu koleksiyon için ayrıca bir web sitesi de oluşturdu. Şirket oluşturduğu bu NFT’leri ise yeni açtığı web sitesinde sergiliyor. Kiğılı markasına göre oluşturulan NFT’ler tüm metaverse dünyasında kullanılabilir olacak.

Kiğılı’nın NFT Ürünleri !

kiğili-dünyanın-ilk-holografik-nft-defilesini-gerçekleştirdi

 

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem, dünyanın ilk holografik NFT defilesi hakkında şu açıklamaları yaptı;

Bu alanla ilgili çok farklı çalışmalarımız var. Tüketicilerimizi defilemizde çok farklı bir Kiğılı olarak karşıladık. Teknolojik bir marka olarak karşılarına çıktık. Teknolojiye bakışımızı, bugünden yarına nasıl gideceğimizi anlattık. Yarının imzalarını bugünden attık. Gelecek artık şimdiden ciddi anlamda planlanmalı ve uygulamaya konulmalıdır. Dünya çok hızlı gelişiyor. İletişim ve etkileşim dünyası çok hızlı. Pandemide iletişim, alışveriş ve bilgi paylaşımıyla ilgili çok önemli işler yapılmıştır. Bu da bize teknolojinin ne kadar önemli olduğunu ve teknolojiye ne kadar çok yatırım yapmamız gerektiğini gösterdi Dünya zaten bu yönde gidiyor. Biz de bu çarkın içinde olmalıyız.

Kiğılı markasının NFT’leri, bu internet sektörünün en popüler platformlarından bir tanesi olarak gösterilen OpenSea’de sergilenecektir. NFT’lerin fiyatlarını incelediğimiz zaman 28 dolar ile 90 dolar arasında değişkenlik gösterdiğini görmekteyiz. Sizde oluşturulan NFT’lere göz atmak isterseniz buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Markanın NFT satışlarını OpenSea üzerinden görmek isterseniz de buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Raket Tutuşu NFT Oldu ! 2022

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?