iPhone Kiralama Hizmetinin Fiyatı Belli Oldu !
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon

iPhone Kiralama Hizmetinin Fiyatı Belli Oldu !

0

iphone kiralama fiyatı

Apple şirketinin önümüzdeki aylarda açıklamasını beklediğimiz iPhone abonelik hizmetinin kullanım fiyatları belli oldu. Gelin birlikte inceleyelim…

Bloomberg’in yapmış olduğu habere göre teknoloji devi Apple, önümüzdeki aylarda abonelik hizmetini kullanıma sokacak. Bu haber henüz Apple tarafından resmi olarak yayınlanmasa da bazı sızıntılara göre abonelik hizmeti 2022 yılının sonunda veya gelecek yılın ilk çeyreğinde açıklanacak. Peki sunulan bu abonelik hizmeti için istenilen fiyat nedir ?

Apple’ın Getireceği Abonelik Sistemi Nedir ?

Covid-19 pandemisi ile hayatımızda yaptığımız pek çok şey değişiklik gösterdi. Bu yıllarda sık sık değinilen çip krizi başta akıllı telefonlar olmak üzere tüm teknoloji ürünlerinin fiyatlarını da yükseltmiştir. Apple şirketi ise bu durumdan dolayı iPhone alamayan kullanıcıları için yeni bir kiralama projesi geliştirdi.

Bloomberg’in iddialarına göre en popüler ve yeni olan iPhone modellerinin kiralama ücretleri aşağıdaki gibi olacak.

  1. iPhone 13 model için aylık : 35 Amerikan Doları (yaklaşık olarak 520 TL)
  2. 13 Pro model için aylık : 45 Amerikan Doları (yaklaşık olarak 670 TL)
  3. 13 Pro Max model için aylık : 50 Amerikan Doları (yaklaşık olarak 740 TL)

iphone-kiralama-fiyatApple şirketinin abonelik sistemi, Apple one ve AppleCare gibi teknik destek paketlerini de beraberinde getirecek. Apple şirketinin yeni yapmış olduğu bu projenin henüz hangi ülkede ve ne zaman çıkacağı ile alakalı net bir açıklama yoktur.

iPhone model telefonlar için abonelik hizmeti, Amerika Birleşik Devletleri’nde uygulanan cihaz yükseltme projesine benzemektedir. Yapılan bu proje sayesinde ön ödeme veya kredi kartı taksitlendirme yerine şirket ile anlaşılıp her ay kiralama bedeli karşılığında istediğiniz model iPhone’u kullanabileceksiniz.

iphone kiralama fiyat

Yine bazı iddialara ve sızıntılara göre Apple bu abonelik sistemini ilk olarak ABD’de deneyecektir. Yapılan bu kiralama projesi çoğu ülke için bir fırsat olarak gözükse de, maliyetleri düşündüğümüz zaman ülkemiz için biraz pahalı olduğunu görebiliriz.

iphone ücret

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

iphone kiralama ücreti ne kadar ?

Son yazımızı okudunuz mu ? Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Apple LG İle Anlaştı ! Katlanabilir iPhone Geliyor !

iphone kiralama ?

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları burdan bize sorabilirsiniz.

iphone kiralama fiyatı

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?