Instagram’dan Alev Atanları Sevindirecek Yeni Özellik
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram’dan Alev Atanları Sevindirecek Yeni Özellik

0

Instagram alev atma

Instagram uygulaması storylere alev atan kişileri sevindirecek bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellik sayesinde yazı ve emojilerin yanı sıra bir çok yeni tepki geliyor.

Günümüzde en çok kullanılan ve popüler olan sosyal medya uygulamalarından birisi olan Instagram tarafından geliştirilen bu özellik, hikayelere yanıt vermeyi seven kullanıcılar için çok iyi bir geliştirme olacak. Geçtiğimiz aylarda gelen emojiler ile cevap ve tepki verme özelliğine benzeyen bu özellik üzerindeki çalışmalarda son noktaya gelinmiştir.

Hikayelere Sesli Yanıt Özelliği

Bir diğer sosyal medya uygulaması olan Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan analistler, yazılımcılar ve uygulama geliştiricileri tarafından paylaşılan gönderiler son dönemlerde oldukça arttı. Bu durumdan dolayı sadece sosyal medya adreslerinin özelliklerini değil Meta ve Windows gibi büyük şirketlerin güncellemelerini de aylar öncesinden öğrenebiliyoruz.

Uygulamaların getireceği özellikleri önceden bizlerle paylaşan ve bu konuda popüler olan Alessandro Paluzzi, Instagram’ın yeni bir özellik getireceğini iddia etti. Getirilen bu yeni özelliğin ise hikayelere sesli yanıt tepkisinin olması beklenmektedir. Bu yeni getirilen özellikle birlikte artık hikayelere emoji, metin ve sesli bir şekilde tepki verebilecektir.

Uygulama Beta Sürümde Çıkacak

ınstagram-alev-atanları-sevindirecek-özellik-çıkarıyorAncak şu an bu özelliğin ne durumda olduğunu ve hangi aşamalarda olduğunu bilemiyoruz. Yukarıda da dediğimiz gibi bu özellik şimdilik iddia olarak kalmaktadır. Meta şirketi henüz bu özellik hakkında resmi bir duyuruda bulunmamıştır. Özelliğin görsellerinin sızdırılmasından sonra bir üst güncelleme ile birlikte beta sürümünün yayınlanması beklenmektedir. Bu sayede isteyen kullanıcılar bu özellikten beta sürümü içerisinde yararlanabilecek. Uygulama beta sürümünde sorunsuz kullanılırsa ilerleyen güncellemeler ile birlikte normal sürüme geçecektir. Şu an için bu beta sürümünün ne zaman çıkacağı ise belirsizdir.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

İstanbul Boğazında Mayın Paniği ! Daha Çok Var !

Yeni açılan Forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forum adresimize gidebilir ve bir sorunuz varsa cevabını orda arayabilirsiniz.

Sizin için araştırmamızı istediğiniz bir konu varsa web sitemizin en aşağısında bulunan istek kısmından bizlere; bildirebilirsiniz.

Instagram alev atma

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?