Instagram, Profile Müzik Ekleme Özelliği Getiriyor
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Instagram, Profile Müzik Ekleme Özelliği Getiriyor

0

En çok kullanılan sosyal medya platformlarından Instagram, profile müzik ekleme özelliğini test etmeye başladı. Gelin yeni özelliği birlikte inceleyelim.

Instagram, etkileşimi arttıracak ve çoğu kullanıcının beğenisini toplayacak yeni özelliğini test etmeye başladı. Sosyal medya platformu geçtiğimiz yıl gönderilere ve hikayelere müzik ekleme özelliğini getirmişti. Şimdi ise bu sevilen müzik ekleme özelliğini genişleterek yeni bir alana daha taşıyacak. Paylaşımlara eklenen müzikler etkileşimleri arttırdığı gibi gönderilerin zenginleşmesine de olanak sağlıyor. Peki bu özellik nedir ?

Instagram, Profile Müzik Ekleme Özelliğini Test Ediyor !

Sosyal medya platformları hakkındaki açıklamalar ile ünlenen Alessandro Paluzzi ve Matt Navara bugün Instagram’ın yeni özelliğini Twitter adreslerinden paylaştılar. Kullanıcıların profillerine müzik eklemeyi sağlayacak yenilik, şimdilik test aşamasında yer almakta. Müzik ekleme özelliğinin ne zaman telefonlarımıza geleceği ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

ınstagram-profile-müzik-ekleme-özelliğini-test-ediyor

Bazı Instagram kullanıcıları profile müzik ekleme özelliğinin şu anda olmamasına rağmen diğer sosyal medya platformlarında kullanmaya çalışıyorlardı. Instagram’da bunun olmaması için sadece kendi bünyesinde çalışan bir profil müzik eklentisi geliştirmeyi hedefliyor. Getirilecek olan bu yeniliğin profilleri zenginleştirme ve etkileşimi artırma açısından önem sağlayacağı düşünülüyor.

Sosyal medya platformu, son olarak geçtiğimiz günlerde uçtan uca şifreleme özelliğini de test etmeye başlamıştı. WhatsApp üzerinde uzun süredir kullanılan bu özellik, mesajların bulunduğu platform dahil mesajların hiç kimse tarafından okunmasına izin vermiyor. Güvenliğe önem kullanıcılar, uçtan uca şifreleme özelliğinin gelmesi hakkında olumlu geri dönüş yapıyorlar.

Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir ? Aşağıda  bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?