Instagram Aero Nedir ? Instagram Aero İndir ! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Uygulama

Instagram Aero Nedir ? Instagram Aero İndir ! İşte Detaylar

1

Aero Instagram indir 

Instagram kullanmayı seviyor ama mevcut arayüzü beğenmiyorsanız Aero Instagram yada diğer adıyla AeroInsta uygulaması tam olarak dilediğiniz uygulama olabilir. Bu üçüncü taraf mobil uygulama sayesinde Instagram uygulamasını bambaşka bir seviyeye çıkartabilirsiniz. Bugünkü yazımızda Instagram Aero nedir, nasıl indirilir ? bu konular üzerinde duracağız. Gelin detayları şimdi birlikte inceleyelim.

Aero Instagram yada diğer adıyla AeroInsta olarak bilinen üçüncü taraf uygulamanın gerçek Instagram ile bir alakası bulunmamaktadır. Bu nedenden dolayı bu üçüncü taraf yazılımın güvenlik kısmı ile ilgili bir garanti verilememektedir. Fakat siz güvenliği dert etmiyorsanız ve farklı bir Instagram arayüzü kullanmak istiyorsanız Instagram Aero tam size göre bir uygulama olabilir. Peki Aero Instagram güvenli mi ? Aero Instagram Özellikleri nelerdir ? gelin daha yakından inceleyelim.

Aero Instagram Nedir ?

Türk yazılımcı olan Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen AeroInsta veya diğer adıyla Instagram Aero, gerçek Instagram uygulamasının kullanıcılara sunmadığı birçok farklı özelliği sunan üçüncü taraf bir yazılımdır. Aero Instagram mağazalardan indirebileceğiniz resmi bir mobil uygulama değildir. Bu nedenden dolayı güvenlik kısmı hakkında net olarak bir şey söyleyemeyiz. Instagram Aero İndir kısmından uygulamayı indirip aynı Instagram uygulamasındaki gibi  giriş bilgilerinizi girdikten sonra uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

Instagram Aero Özelikleri Nedir ?

aero-ınstagram-indir

  • Aero Instagram kullanıcılara reklamsız Instagram hizmeti sunmaktadır.
  • Daha önce beğendiğiniz paylaşımları anasayfanızda bir daha görmüyorsunuz
  • Arayüzde karşınıza çıkan video, fotoğraf vb her şeyi tek bir tıkla telefonunuza indirebiliyorsunuz.
  • Hikayesine baktığınız kullanıcılar, hikayesine baktığınızı göremezler
  • Yazıyor… tepkisi bu uygulamada gözükmez
  • Bir kullanıcının sizi takip edip etmediğine o kişinin profiline girip öğrenebilirsiniz
  • Okundu bilgisini karşı taraf; göremez

Aero Instagram’ın mobil uygulamasında ön plana çıkan bazı özellikler bu şekildedir. Bu özelliklere ek olarak uygulama içerisinden birçok farklı temaya da ulaşabilirsiniz. Instagram Aero uygulamasını ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

Yukarıda açıkladığımız özelliklere baktığımızda bunların gerçek Instagram uygulamasında olmadığını görmekteyiz. Zaten kullanıcıları bu gibi mobil uygulamalara çeken de tam olarak bu oluyor. Aero Instagram web sitesine baktığımız da yaklaşık olarak 2 milyon insan bu uygulamayı kullanmaktadır.

Aero Instagram üçüncü taraf bir uygulama olduğu için güvenlik kısmında bir garanti verilemiyordur. Bundan dolayı indirirken tüm riskleri bilerek indirmenizi tavsiye ederiz.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Shadow, GeForce Now’a Rakip Oluyor ! İşte Yeni Hizmeti

Aero Instagram indir 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (1)

  1. böyle bir uygulama mı vardı be iyimiş. denemem lazım özellikleri iyi duruyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir