ICRYPEX, Bitcoin Hediye Ediyor !
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

ICRYPEX, Bitcoin Hediye Ediyor !

0

ICRYPEX şirketi, yeni üye olan tüm kullanıcılarına Bitcoin hediye edecek. Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

Dünya üzerinde kripto para birimlerine olan bağımlılık her geçen gün artıyor. Bu durum tabi ki bu kripto paraları güvenle alıp satacağınız bir takım piyasa platformlarına da ihtiyaç duymamıza sebebiyet veriyor. Söz ettiğimiz ünlü borsalardan birisi olan ICRYPEX, kullanıcıları kendi platformuna çekmek için bir takım hediyeler dağıtıyor.

ICRYPEX kripto para borsası, yeni kayıt olacak her bir kullanıcısına 30 Türk Lirası değerinde Bitcoin bakiyesini hesaplarına yatıracak. Yatırılan bu bakiyeyi istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Verilecek olan hediyeler sadece Bitcoin ile sınırlı kalmayacak.

Arkadaşlarınızı ICRYPEX’e Davet Ederseniz 100.000 TL’ye Kadar Bitcoin Kazanabilirsiniz !

ICRYPEX’e üye olduktan sonra verilen referans kodunu arkadaşlarınız ile paylaşıp, Borsaya üye olmalarını sağlarsanız, toplamda 100.000 TL’ ye kadar Bitcoin’i sizde kazanabilirsiniz. Borsaya ne kadar fazla üye getirirseniz o kadar fazla hediye Bitcoin kazanabilirsiniz.

ICRYPEX Borsası, bugüne kadar kayıt olan bir çok kullanıcısına Bitcoin hediyesi dağıttı. Borsa tarafından yapılan kampanyalara katılan 70.000 bin kişi, yaklaşık olarak 2.100.000 TL kadar hediye Bitcoin kazandı.

ICRYPEX Nasıl İndirilir ?

Kayıt işlemlerini kullandığınız telefonun mağazalar kısmından rahatlıkla indirebilirsiniz. Android akıllı telefonlar için Google Play, iPhone akıllı telefonlarda ise, App Store’dan uygulamayı indirip hediyesini kazanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra ICRYPEX uygulamasını açın. Kayıt için istenilen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun ve işlemi tamamlayın. Bu işlemleri tamamladıktan sonra 30 TL değerindeki Bitcoin hesabınıza hemen yatacaktır.

ICRYPEX’e Başkalarını Nasıl Davet Edebilirim ?

icrypex-bitcoin-hediyesiBaşka kullanıcıları size verilen referans kodları ile davet edebilirsiniz. Verilen bu referans koduna ise uygulamaya giriş yaparak, ‘Hesap > Kişisel Bilgiler’ bölümünden bakabilirsiniz. Arkadaşlarınız, verilen bu referans kodunu, yeni üyelik anında, üyelik formundaki ‘referans kodu’ alanına girmelidir. Verdiğiniz referans koduyla gelen arkadaşlarınız sonucunda size verilen hediye Bitcoin tutarı ise; 100.000 TL ile sınırlıdır.

Uygulamaya üye olurken mutlaka kullanıcı sözleşmesini ve gizlilik politikasını okuyunuz. Oluşacak mağduriyetten web sitemiz sorumlu değildir.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Netflix, Kripto Para Belgeseli Çıkarıyor !

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları burdan bize sorabilirsiniz.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?