House of The Dragon’ın Final Bölümü Sızdırıldı !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

House of The Dragon’ın Final Bölümü Sızdırıldı !

0

House of The Dragon’ın Final Bölümü Yayınlamasına 3 Gün Kala İnternete Düştü

HBO Max’ın sevilen yapımı olan House of The Dragon ın sezon finali, henüz yayınlanmasına 3 gün kala internete sızdırıldı. Bu yazımızın spoiler içerdiğini de şimdiden sizler ile paylaşalım.

Geçtiğimiz yıllarda tüm dünyanın severek izlediği ve takip ettiği Game of Thrones’un yan dizisi olan House of The Dragon, çıkış tarihinden itibaren çok sevilmiş ve diğer rakipleri ile kıyaslanmaya başlanmıştı. Ülkemizde HBO Max’ın şu anda yayında olmaması sebebiyle yayınlanmayan dizinin 7 Ekim tarihinde Bein Connect’te yayınlanmaya başlanacağı duyurulmuştu.

Bu pazar sezon finali yapacak olan dizinin, son bölümü sürpriz bir şekilde internete düştü. Eğer sizde dizinin sıkı bir takipçisiyseniz internette dolaşırken dikkat etmeniz gerekiyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Dizinin Bazı Bölümleri İnternete Düştü

Bugün açıklanan bilgilere göre bilinmeyen bir kişi tarafından Torrent sitelerine House of The Dragon’ın final bölümü eklendi. Bazı kişiler tarafından bilinçli bir şekilde spoiler verilmeye başlasa da dizinin son bölümünü illegal yollarla izleyen pek çok kullanıcı, dizinin en kritik yerlerinin olmadığını iletti. Yani dizi hakkında spoiler yeseniz bile aslında tam olarak her şeyi öğrenmiş sayılmayacaksınız.

Fakat dizi hakkında bir spoiler yemek istemiyorsanız reddit, forum siteleri, HBO Max incelemeleri olan sitelerden ve hayran sayfalarından uzak durmanız gerekiyor. Dizinin diğer bölümleri de aslında çıkmadan önce çeşitli sitelerde yayınlanıyordu. Ancak bu sefer sezon finali tam 72 saat önceden izleyiciler tarafından paylaşıldı. Bu durumda HBO Max’ın ciddi bir güvenlik zafiyeti olduğuna işaret ediyor.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

house of the dragon sezon finali

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?