Harry Potter’ın Hagrid’i 72 Yaşında Hayatını Kaybetti
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Harry Potter’ın Hagrid’i 72 Yaşında Hayatını Kaybetti

0

Hagrid Öldü 

Harry Potter filmi ile birlikte herkesin tanıdığı isim olan ünlü aktör Robbie Coltrone 72 yaşında hayatını kaybetti. Robbie Coltrone’in son 2 yıldır devam eden sağlık sorunları vardı.

J.K Rowling tarafından kaleme alınan kitaplardan sinemaya uyarlanan harika seri Harry Potter, dünya çağında en çok sevilen serilerden birisidir. İlk olarak 2001’de son olarak ise 2011’de seyircinin karşısına çıkan film, birçok insan tarafından sevilerek takip edilmekteydi.

Bugün ise Harry Potter hayranlarını içten üzecek bir haber paylaşıldı. Birçok kaynağın yapmış olduğu açıklamaya göre serinin en sevilen karakterlerinden birisi haline gelen Rubeus Hagrid’i canlandıran Robbie Coltrone hayatını kaybetti.

İki yıldır sağlık sorunları ile mücadele ediyordu

hagrid-72-yaşında-hayatını-kaybettiHarry Potter yapımı dışında Cracker, James Bond filmi The World is Enough gibi büyük yapımlardan da bildiğimiz ünlü İskoçyalı aktör 72 yaşındaydı. Yabancı kaynaklara göre ünlü İskoç aktör 2 yıldır sağlık sorunları ile mücadele ediyordu. Hagrid rolü ile kendini tüm dünyaya tanıtan aktörün ise asıl ölüm sebebi açıklanmadı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Konu hakkındaki görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Netflix’in Reklamlı Abonelik Sistemi Çıktı ! İşte Fiyatlar

Hagrid öldü mü ?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?