Google Pixel Watch Tanıtıldı ! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon

Google Pixel Watch Tanıtıldı ! İşte Detaylar

0

Google’ın uzun zamandır heyecanla beklenen akıllı saati Google Pixel Watch nihayet tanıtıldı. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Uzun dönemdir çeşitli sızıntı haberleri ile karşımıza çıkan Google Pixel Watch, bu akşam gerçekleştirilen Keynote sunumunda nihayet kullanıcılara tanıtılmıştır. Geçtiğimiz haftada Apple Watch’a rakip olabileceği açıklanan akıllı saatinde tasarımı yine geçtiğimiz hafta sızıntı haberler ile karşımıza çıkmıştı.

Bu akşam gerçekleşen Keynote sunumunda tanıtılan cihazlar arasında kullanıcıların merakla beklediği Google Pixel Watch akıllı saati de nulunmaktaydı. Keynote sunumunda saat hakkında çok az bilgiye yer verildi ve önümüzdeki dönemde saat hakkında daha fazla bilgi verileceği açıklanmıştır.

Google Pixel Watch Tanıtıldı !

Verilen ilk bilgilere göre Google Pixel Watch, diğer akıllı saatler gibi adımlarımızı sayacak, nabzımızı ölçecek ve bizlere saatten bildirimler gönderecektir. Akıllı saatin henüz hangi sensör ile geleceği ve hangi işlemciye sahip olduğu ise sunumda açıklanmadı.

Saatin aynı Samsung Galaxy Watch 4 gibi iPhone ve Android 8.0 öncesi; sürümleri kullanan akıllı telefonlarda kullanılamayacağı da sunumda belirtilen bilgiler arasındadır. Yeni çıkarılan akıllı saat, ayrıca Google Home sistemleri ve FitBit ürünleri ile de rahat; bir şekilde çalışacaktır. Eğer sizde bir Google Home ürününe sahipseniz bunu akıllı saatinizden kontrol edebileceksiniz.

google-pixel-watch

Akıllı saatler artık günümüzde herkes tarafından kullanılan bir teknoloji haline dönüşmüştür. Birçok teknoloji devi artık bünyesinde akıllı saat bulunduruyor. Google’ın ise çıkartmış olduğu bu yeni akıllı saatin diğer markalar; ile rekabet edip edemeyeceğini ise ileride göreceğiz. Keynote sunumunda akıllı saatin ücreti hakkında ise bilgi verilmedi. Fakat uzmanlara göre Google, diğer markaların akıllı saatleri ile rekabet edecek bir fiyat vereceği; konusunda hem fikir olmuşlardır. Bu yeni çıkarılan akıllı saatin ise Türkiye’ye ne zaman; geleceği ya da gelecek mi soruları ise şu an cevapsız kalmaktadır.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşünüz nedir ? aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Samsung, 2022 The Wall Serisini Tanıttı ! Canavar Televizyon

Sitemizin en aşağısında bulunan İSTEK kısmından araştırmamızı istediğiniz konuyu bizlere iletebilirsiniz. Bizi Sosyal medya adreslerimizden takip etmeyi unutmayın !

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?