GİZLİLİK POLİTİKASI
  1. Ana Sayfa
  2. GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

Biz Kimiz

Web sitemizin adresi : www.bilgiyeri.org

‘bilgiyeri.org’ sitesine erişim ve sitenin kullanımı hem Türkiye’de, hem de diğer ülkelerde bilgiyeri.org tarafından aşağıdaki koşullara tabi olarak sağlanmaktadır:

  1. bilgiyeri.org sitesini kullanmakla, siteyi ilk kez kullandığınızda derhal geçerli hale gelecek olan bu koşulları kabul etmiş olmaktasınız. Aşağıda yer alan koşulların herhangi birine uymayı kabul etmiyorsanız lütfen bilgiyeri.org sitesine girmeyin, siteyi kullanmayın ve/veya katkı göndermeyin.
  2. bilgiyeri.org bu koşulları zamanla değiştirebileceği için koşulları düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir. bilgiyeri.org sitesini kullanmaya devam etmenizin güncellenmiş ve/veya değiştirilmiş koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiği varsayılacaktır. Koşullardaki değişiklikleri kabul etmiyorsanız siteyi kullanmayı bırakmalısınız.

Sitenin Kullanımı

  1. bilgiyeri.org sitesini sadece yasal amaçlarla ve başka herhangi bir kimsenin siteyi kullanma ve huzurunu kaçırma hakkına müdahale etmeyecek ve bu hakkı kısıtlamayacak ve/veya engellemeyecek şekilde kullanmayı kabul etmektesiniz. Herhangi bir kimsenin taciz edilmesi ya da rahatsız olmasına yol açılması ya da sıkıntıya sokulması, müstehcen ya da itici ve kırıcı nitelikte içeriklerin iletilmesi ve bilgiyeri.org sitesi içinde normal diyalog akımının bozulması yasaklanan bu davranışlara dahildir.
  2. Site, içerikleri ve özellikleri, önceden bildirim veya gerekçeler olmaksızın, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için bilgiyeri.org tarafından herhangi bir zamanda, teknik veya başka nedenlerle genişletebileceğini, sınırlandırabileceğini, değiştirilebileceğini veya tamamen sonlandırılabileceğini kabul etmektesiniz.

Genel

Bu koşulların herhangi birinin koşulların geçerli olmasına niyet edilen herhangi bir eyalet ya da; ülkedeki yasalara göre yasadışı, geçersiz ya da başka nedenlerle uygulanamaz olduğunun saptanması halinde söz; konusu koşul yasadışı, geçersiz ve uygulanamaz olduğu ölçüde ilgili yasaların hüküm; sürdüğü bölgede bu; koşullardan ayrılacak ve çıkarılacak, kalan koşullar ise geçerliliklerini koruyacak, bağlayıcı ve uygulanabilir olmaya devam edecektir.

 

İnternet sitemiz kendisine ait bilgilerin doğru olduğuna dair sorumluluk taşımamaktadır. Ayrıca güvenilir olduğuna inandığı kaynaklardan topladığı bilgileri de paylaşmaktadır. Ancak bu bilgilerin gerçeklik ve eksiksizliğini garanti etmez. Sunulanlar bir araya getirilen genel bilgiye dayanır ve bildirimsiz değişikliğe tabidir.

İnternet sitemizden, diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu bağlantılardan herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını dikkate almalısınız. Diğer internet sitelerinin benzeri politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

İnternet sitemizi kullanarak bilgiyeri.org’un “Kullanım ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş bulunmaktasınız. Kendi istek ve kararımız doğrultusunda, her zaman bu metin ve; politikada değişiklik, ekleme/çıkartma yapma hakkımızı saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişiklikler; sonrasında da internet sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu nedenle Kullanım ve Gizlilik Politikası metnimizi düzenli olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

  • Sitemizdeki içerikler güvendiğimiz bir çok kaynak tarafından özetlenip, kendi cümlelerimizle okuyucuların karşısına çıkartmaktayız. Çeşitli içerklerimiz diğer siteler veya makaleler ile benzerlik gösterebilmektedir. Bir şikayetiniz varsa sitemizin iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı sözleşmemiz ve hizmetlerimiz hakkında başka sorularınız veya; endişeleriniz varsa, lütfen iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.