Getir’den Yeni Hizmet: Getir Finans Nedir ? Tüm Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Getir’den Yeni Hizmet: Getir Finans Nedir ? Tüm Detaylar

0

Getir Finans 

Son bir yılda dünyada attığı büyük adımlar ile adından sıkça söz ettiren Getir, ‘GetirFinans’ adını verdiği yeni hizmeti üzerinde çalışmalar yapıyor. Getir tarafından çok sayıda verilen iş ilanı, Getir Finans için yeni bir ekip kurulduğunun en büyük kanıtı olarak gösteriliyor. Gelin detaylara birlikte bakalım..

Covid-19 pandemisi ile birlikte özellikle ülkemizdeki müşteri sayısını epey arttıran ve bu zor dönemlerde artan yatırımlarla 9 ülkede hizmet vermeye başlayan Getir, farklı konularda hizmet vermek içinde kolları sıvadı. Yaklaşık olarak 1 ay önce Getirİş hizmetini duyuran ve hemen sonrasından da GetirAraç ile araç kiralama hizmeti veren Getir, paylaşılan son haberlere baktığımızda şimdide ‘GetirFinans’ projesi üstünde çalışmalar gerçekleştirmek istiyor.

İsmini ilk olarak 2021 yılında duyduğumuz bu yeni proje, geçtiğimiz; Eylül ayında Mastercard’ın genel müdürü Yiğit Çağlayan’ı CEO olarak şirkete katmış ve; yeni proje de bu sayede duyulmuştur. Henüz bu konu hakkında detaylı bir bilgi olmasa da LinkedIn  üzerinden iş ilanları oluşturulmuş durumdadır.

Getir, Yeni Projesi Getir Finans İçin Ekip Kuruyor !

getir-finans-hizmeti-ekibini-kuruyorGetir şirketinin Linkedln platformunda çokca açtığı iş ilanlarına bakacak olursak, Getir, GetirFinans için girişimlerini hızlandırdığını görüyoruz. GetirFinans için Android ve İOS uygulama geliştiricileri, yazılım test mühendisi, Java yazılım uzmanı, Fintech; alanında deneyimli iş analisti gibi iş alanları için ekip arkadaşı arayan Getir’in bu; vereceği hizmeti ne zaman kullanıcılara sunacağı da bir muammadır.

GetirFinans Ne İşe Yarar ?

Henüz bu konu hakkında şirketten resmi bir açıklama gelmediği için; GetirFinans’ın tam olarak ne işe yarayacağı konusunda da kesin konuşamıyoruz. İlk düşündüğümüz şey ise kartsız bankasız para yatırma-çekme-ödeme vb seçenek sunacak bir hizmet olabilir. Bunun yanında kripto entegresi olan ve tüm Getir hizmetleriyle; senkronize çalışabilecek bir ödeme hizmeti de bizlere sağlayabilir.

İlk cümlemizde dediğimiz gibi henüz bu konu hakkında resmi bir; açıklama gelmediği için söylemlerimiz sadece bir ihtimal olarak kalıyor. Getir’in bu konu hakkında ne zaman açıklama yapacağı ise henüz bilinmemektedir. Sizde şimdi Linkedln‘e giderek iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?