Getir, Yeni İş Platformu olan Getirİş’i Tanıttı !
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Getir, Yeni İş Platformu olan Getirİş’i Tanıttı !

0

Getir iş Nedir ?

Getir, iş ve işçi arayan kişileri bir araya getiren yeni platformunu kullanıcılarının hizmetine sundu. Tüm Türkiye’de aynı anda hizmete giren platform, iş arayanların ve iş verenlerin ücretsiz bir şekilde ilan vermesine olanak sağlıyor. Gelin detaylara birlikte bakalım..

Son dönemlerde yapmış olduğu girişimleriyle gündem olan Getir, yapmış olduğu bu girişim ile sadece hızlı teslimat yapan market platformu olmaktan çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısının paylaşmış olduğu görsellerde Getir’in bu tarz bir platform üzerinde durduğu zaten düşünülmekteydi. İşte o iddia bugün resmen şirket tarafından duyuruldu.

Getir, sosyal medya adreslerinden yaptığı paylaşımda kişilerin bulunduğu konumlardaki işlere ve iş arayanlara ulaşabilecekleri ve dilerseler ilanda açabilecekleri yeni platformlarını duyurdu. Yeni kurulan bu platform Yakınındaki iş, Getirİş sloganı ile hizmete açılmıştır.

İş ve İşçi Arayanlar Aynı Platformda !

getiriş-nedir-başvuru-şartları81 ilimizde de hizmete açılan Getirİş, diğer benzer platformların aksine iş ilanlarını, iş arayanlarının profillerini ve verdikleri hizmetin ne olduğunu harita üzerinden kullanıcılar ile paylaşacak. Getirİş üzerinde çalışan arayan işverenler, müdürden garsona kadar istedikleri pozisyona ait çalışma; şartlarını paylaşarak ücretsiz iş ilanı oluşturabilecekler.

İş arayışı içinde olan kişiler ise ister kendi sundukları hizmeti, ister; meslekleri ile ilgili bilgileri verip iş verenlerin kendilerine ulaşmasını bekleyebilirler. İş arayan kullanıcılar temizlikten, web tasarımına kadar istedikleri kategoride iş ilanı verebileceklerdir.

Çalışan veya iş arayan kişiler, e-posta adreslerini ve telefon numaralarını birbirleri ile paylaşmak zorunda olmayacaklar. Kullanıcılar bu seçenek yerine platform üzerinden isterlerse mesajlaşarak ya da görüntülü konuşarak iletişime geçebileceklerdir.

Getir şirketi aslında uzun bir zamandır Getirİş platformu üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyordu. Bu anlamda 2019 yılından beri faaliyet gösteren iş platformu Hemeniş’in; çoğu hissesini kendi bünyesine katarak Getirİş’in alt yapısını oluşturdular.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Türk Telekom’dan Kitaplara Ses Uygulaması !

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?