GAU Token Yükselişe Geçti ! Yüzde 267 Değer Kazandı
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

GAU Token Yükselişe Geçti ! Yüzde 267 Değer Kazandı

0

GAU Token

ICRYPEX’te bulunan GAU Token’daki yaşanılan yükselişler kullanıcıların dikkatini çekti. Son dönemlerde popülerliğini arttıran token, son 48 saat içerisinde yüzde 267 değer kazandı. Gelin haberin detaylarına birlikte bakalım.

Kripto para borsasındaki hareketli günler hızla devam ediyor. Son dönemde yaşanılan olaylardan sonra Bitcoin gibi büyük kripto paralardaki düşüş devam ederken, bazı Coin ve Token’lar kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Bu Token’lara bir örnek verecek olursak kuşkusuz son 24 saatte rekor kıran GAU token’ı gösterebiliriz.

Token Gamer Arena Utility Token (GAU), Avalanche ağında çalışması için testlere başlandığı ve SushiSwap’te bulunacağının açıklanmasından sonra hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi. 28 saatte yaklaşık olarak yüzde 267 değer kazanan GAU Token’a kripto para borsası olan ICRYPEX‘den ulaşabilirsiniz.

GAU Token Nedir, Nasıl Alınır ?

ıcrypex-gau-token-nedir-nasıl-alınır

Kripto para borsasında yaşanılan hareketlilikten sonra kullanıcılar, bu fırsatları hızlı bir şekilde değerlendirerek etkilerini fiyatlara kısa sürede yansıtabiliyorlar. Kripto para borsasındaki son gelişme ise oyun platformlarında rekabeti arttıran Gamer Arena Unility Token (GAU) dan gelmiştir.

Ethereum Blokchain zincirinde, ERC-20 protokolünü kullanan GAU, Avalanche ağında; çalışması için testlere başlanıldığının ve yakın bir zamanda merkeziyetsiz finans platformu; SushiSwap’te bulunacağı haberlerinden sonra hızlı bir şekilde yükselmeye başlamıştır. Son 48 saat boyunca beklentilere uyarak yüzde 267 oranında artış gösteren GAU Token, birim fiyatı 0.00790’dan 0.29 seviyesine artış göstermiştir.

Kullanıcıların son dönemlerde takip ettikleri kripto para birimi; ülkemizde ilk kez yerli kripto para borsası olan ICRYPEX’te listelenmiştir. ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer konuyla alakalı şu ifadeleri kullandı;

ICRYPEX olarak küresel trendleri ve kripto ekosistemindeki aktif Token’lara dair gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu kapsamda işlevsel, yani “utility token” olması yönüyle oyun dünyasının yakından; takip ettiği Gamer Arena Utility Token’ı Türk kripto yatırımcılarının kullanımına açmıştık. Son haberlerle birlikte GAU Token fiyatları dikkate değer bir yükseliş kaydetti.

Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Getir’den Yeni Hizmet: Getir Finans Nedir ? Tüm Detaylar

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?